Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kibírni a munkanélk...

Hogy lehet kibírni a munkanélküliséget?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberbe elveszítettem a munkámat azóta se sikerült elhelyezkedni csak néha alkalmi munkákat tudok vállalni. Más lehetőség nem nagyon adódik. Legutóbb egy gyárba voltam jelentkezni mikor rákérdeztem , hogy szerződést azt kapok e a próbaidőre abban a pillanatban megköszönték, hogy megjelentem és azóta se kerestek. Lassan kezdek begolyózni az itthon ülésbe. Más jövedelmem nincs csak ez a havi 22 ezer segély vagy mi. Plusz ami összejön alkalmi munkákból. Aki hasonló helyzetbe van azoktól kérdezném, hogy motiváljátok magatokat, hogy ne rokkanjatok idegileg bele ebbe a kilátástalan helyzetbe?
2020. ápr. 19. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 2018-ban voltam így. Év elején ismerős által lett munkám, ahol egy hónapot voltam, mert becsaptak a bejelentéssel. Első munkahely, naiv voltam. Undorító egy hely volt az ismerősömmel együtt sajnos kiderült utólag.

Szurkolok, hogy sikerüljön valami!! Addig is esetleg képezd magad (én akkor tanultam németül),olvass, tornázz stb hogy kicsit kikapcsoljon az agyad.

8 hónapot voltam munka nélkül. Számtalan helyre elküldtem az önéletrajzom, voltam interjún, semmi nem jött össze. Esténként emlékszem rengeteget sírtam. Nekem is a szomszéd segített annyiban, hogy az irodájában csinálhattam papírmunkát néha. Kifizette a napokat de persze nem jelentett be.

Aztán évvégén a munkaügyi által kaptam elérhetőséget, elmentem interjúra, azóta is ott dolgozok. Kb a depresszió szélén voltam màr. Ha ez akkor nem jön össze, nem tudom mi lett volna velem.

2020. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél rocksztár.
2020. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!