Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan képesek a szülők...

Hogyan képesek a szülők megütni a kislányukat?

Figyelt kérdés
Pláne egy apa. A kislányok olyan törékenyek és érzékenyek.. Szívem szakad meg ha látom hogy egy apa pl veri a kislányát.. Egyszer a villamoson egy apa folyton fejbeverte a lányát, pedig aztán semmi rosszat nem tett. 15 percet mentem velük, de vagy 3x fejbecsapta. A kislány meg csak állt a kapaszkodónál és majdnem sírt. De persze egyik barom sem segített vna neki. Én sajnos csak 12 voltam akkor.. :( Hogy lehet így tönkretenni egy lányt? 20L
2020. jan. 28. 14:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10

Csodálom az önuralmadat, nekem nem volt!

Simán pofán csaptam a kölyköt az anyja előtt az óvodában, miután 10x szépen kértem, hogy a tornacipőjével ne üsse a gyerekem fejét. Az anyja rá sem hederített, a gyereknek meg mint a falra hányt borsó. Érdekes, utána rögtön abba tudta hagyni!

Azért nem lett belőle nagyobb botrány, mert az anyja meghúzta magát és nem próbálkozott be nálam. Mert amilyen idegállapotban voltam, ő is kapott volna.

Pedig ezt az esetet leszámítva életemben nem ütöttem meg senkit, de még a kutyámat sem.

2020. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy kisfiút nyugodtan lehet ütni kedves kérdező?
2020. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5%
Mert diktátorok, nem szülők.
2020. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Bármennyire is fájdalmasan hangzik, ilyenekbe nem avatkozhatsz bele, mert semmi közöd hozzá. Ezt az a sok barom is tudta."


Ez mekkora baromság. Ha utazok a villamoson, akkor mindenhez közöm van amit ott csinálnak. Milyen beteg dolog már, hogy valaki az utcán sem lehet biztonságban. Mert az, hogy otthon úgy erőszakolják, meg úgy verik ahogy akarják az oké, de legalább az utcán érezze már biztonságban magát egy gyerek.


Ezért lesznek aztán öngyilkosok, az emberek, mert el sem tudják képzelni, hogy léteznek normális emberek a földön.

2020. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

Vannak bizonyos helyzetek, amikor én is megütném a gyerekem (egyszer), pedig nagyon nem vagyok agresszív típus. Édesapámtól én is kaptam nem kevés taslit és azokért egyáltalán nem haragszom, ami tényleg jogos volt, kár, hogy tízből egy volt az.


Ami a kislányok érzékenységét illeti, hát erről lehetne vitázni. A mai nőket ismerve szerintem a lélek az Y kromoszómában lakozik és a nőknek olyan nincs. Ennyit az érzékenységről.

2020. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"a lélek az Y kromoszómában lakozik és a nőknek olyan nincs."

Szerencse, hogy nincs lelkem, különben most szomorú lennék.

2020. jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
71%
Engem speciel egyszer sem ütöttek meg a szüleim, és mégis normális ember lett belőlem.
2020. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!