Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan képesek a szülők...

Hogyan képesek a szülők megütni a kislányukat?

Figyelt kérdés
Pláne egy apa. A kislányok olyan törékenyek és érzékenyek.. Szívem szakad meg ha látom hogy egy apa pl veri a kislányát.. Egyszer a villamoson egy apa folyton fejbeverte a lányát, pedig aztán semmi rosszat nem tett. 15 percet mentem velük, de vagy 3x fejbecsapta. A kislány meg csak állt a kapaszkodónál és majdnem sírt. De persze egyik barom sem segített vna neki. Én sajnos csak 12 voltam akkor.. :( Hogy lehet így tönkretenni egy lányt? 20L
2020. jan. 28. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Honnan tudod, hogy tönkretette? Lehet influencer akart lenni, azért kapta a taskilat xD
2020. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Honnan tudod, hogy 8 évvel korábban egy random gyerek miért kapott pofont az apjától?
2020. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Nyilván ez beteg amit leírtal, de azzal semmi baj nincs szerintem ha a gyerek kap egy seggrecsapást miután harmadjára sem ért a szóból.
2020. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
a gyerek semmi rosszat nem tett, az apja meg folyton a fejere csapott....
2020. jan. 28. 15:00
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Voltam anno kislány, engem is ütöttek meg ha szrt csináltam. Egyáltalán nem tettek tönkre ezzel, semmi bajom nem lett, utólag visszagondolva megérdemeltem.


Az meg, hogy néhány idegbeteg agyonveri a gyerekét ok nélkül, más tészta.


Egyébként miben más, ha kislány a gyerek, és nem kisfiú?

2020. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként miben más, ha kislány a gyerek, és nem kisfiú?....ott a pont.

Na erre valaszolj kerdezo ?

2020. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Én is lány vagyok, engem is megütöttek ha rossz voltam és nem érzem emiatt lelkileg sérültnek magam. Jó egyszer durvábban kikaptam de az se hagyott olyan mély nyomot bennem, annyi hogy emlékszem rá pedig pici voltam, olyan 4 éves.

Nyilván a te eseted betegesebb amikor a semmiért kap a gyerek, de azért ha indokoltan kap egy kicsit a gyerek ami nevelő célzatú azzal nem látok problémát. Kívülállóként nem sok mimdent tehetsz amúgy sem.


21l

2020. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

"De persze egyik barom sem segített vna neki."


És szerinted mit tudtak volna tenni? Te például mit tennél most, felnőtt fejjel ha ilyent látsz?

2020. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Bármennyire is fájdalmasan hangzik, ilyenekbe nem avatkozhatsz bele, mert semmi közöd hozzá. Ezt az a sok barom is tudta.
2020. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ütöttek meg gyerekként és nem tartom feldolgozhatatlan tragédiának.


És kb egy hónapja én is nagyon-nagyon közel álltam hozzá, hogy megrázzam vagy a fejére csapjak egy kislánynak. Van az a szint, mikor már egyszerűen tényleg nem lehet mit tenni vele.. kéred szépen,hogy ne csináljon valamit, próbálod elterelni a figyelmét, rászólsz erélyesebben és ugyanúgy folytatja vigyorogva mint, aki süket. Csak azért nem ütöttem meg, mert nem az én gyerekem és nem az én dolgom nevelni (adott esetben egyébként egy nála sokkal gyengébb, esetlenebb kislányt ütögetett egy játékkal csak úgy szórakozásból miközben én próbáltam távoltartani).

2020. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!