Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagy férfiatlan...

Normális vagy férfiatlan p***i dolog, ha huszonéves srácként megkönnyeztem ezt a dalt?

Figyelt kérdés

Pedig közel sem vagyok valami nagy nemzeti érzelmű, sőt... De valami olyan fura érzés támadt bennem, mint amikor tizenévesen elmentem a családdal egy-egy hosszú hétvégén meglátogatni valamelyik észak-magyarországi várat és ott volt ilyen "vibe", amikor megláttam egy szomszédlány kaliberű szolid csinos csajt és állandóan őt kerestem a tekintetemmel (főleg ha konzervatívan öltözködött, mert az a fétisem), ami azért fura, mert természetesen sosem mertem senkit se megszólítani csak elmélkedni rajtuk és a mai napig nem is volt barátnőm se. Lehet, hogy ez a szám pont, hogy csak a tudatalatti elfojtott emlékeimet ébreszti fel vagy talán csak túl lelkizős vagyok "férfi" létemre?

https://www.youtube.com/watch?v=AaM605kP3tU



2019. nov. 11. 23:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
56%

Ismét az utolsó vagyok [link]

Nekem ez ilyen, igaz hogy elég gáz a szöveg, de nem vagyok depis meg semmilyen öngyilkossági hajlamos nincs, nem volt és reméljük nem is lesz :D


Utóiratnak annyit, hogy ne basztassátok már ilyen "jó pityergésekkel"

Köszi, hali! :)

2019. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!