Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagy férfiatlan...

Normális vagy férfiatlan p***i dolog, ha huszonéves srácként megkönnyeztem ezt a dalt?

Figyelt kérdés

Pedig közel sem vagyok valami nagy nemzeti érzelmű, sőt... De valami olyan fura érzés támadt bennem, mint amikor tizenévesen elmentem a családdal egy-egy hosszú hétvégén meglátogatni valamelyik észak-magyarországi várat és ott volt ilyen "vibe", amikor megláttam egy szomszédlány kaliberű szolid csinos csajt és állandóan őt kerestem a tekintetemmel (főleg ha konzervatívan öltözködött, mert az a fétisem), ami azért fura, mert természetesen sosem mertem senkit se megszólítani csak elmélkedni rajtuk és a mai napig nem is volt barátnőm se. Lehet, hogy ez a szám pont, hogy csak a tudatalatti elfojtott emlékeimet ébreszti fel vagy talán csak túl lelkizős vagyok "férfi" létemre?

https://www.youtube.com/watch?v=AaM605kP3tU



2019. nov. 11. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Szoval csaladi progikon is csak a nökön agyalnak a pasik?

Mi ebben a meghato nem is ertem

2019. nov. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Egy normális ember büszke a származására, a kultúrájára és az identitására. Mondhatjuk ezt nemzeti érzelműségnek. Így tehát az én olvasatomban abszolút normális dolog, hogy megérintett ez a dal.
2019. nov. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha hil nezel ki,belefer,hogy bogj,csak ne szex kozbe tedd.

N/37

2019. nov. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy depressziós?
2019. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4: Lehetséges. Még egy macskás vagy zongorás videón is el tudom magam bőgni. De nemrég volt egy videó amiben Dallos Bogi és ByeAlex vitatkozott az egyik énekesről, előbbi elsírta magát és én is elérzékenyültem. És sok ilyen dolog van, amikor semmi okom nem lenne sírnom, de mégis előjön. Múltkor meghalt egy baromi távoli rokonom, semmi közöm nem volt hozzá és őt is megkönnyeztem.
2019. nov. 12. 10:40
 6/11 A kérdező kommentje:

#2: Dehogy vagyok rá büszke. Legszívesebben kiköltöznék Németországba ha beszélnék németül. Az itthoni embereket is utálom, ahogy a hazafiasságot is. Egész egyszerűen megfogott ennek a dalnak a női énekhangja meg a letisztult háttérzenéje, de megkockáztatom, hogyha németül lenne énekelve és érteném, akkor azon is elbőgném magamat.

De például múltkor ezen is majdnem elsírtam magamat, pedig hangsúlyozom németül nem is tudok:

https://www.youtube.com/watch?v=tk3vUCuI1fY

2019. nov. 12. 10:52
 7/11 A kérdező kommentje:

Ja és még ezt elfelejtettem: https://www.youtube.com/watch?v=O1hxX7-92kE

Ez konkrétan oroszul van és ugyanazt a hatást váltotta ki belőlem, mint a fenti videó(k).

2019. nov. 12. 10:56
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ebben az esetben sajnos azt kell mondjam, hogy egy éretlen kisfiú vagy. Remélem, kinövöd. Ha meg mégsem, akkor nyugodtan húzz el az országból, te vadnémet.
2019. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Jó pityergést.

2019. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
71%
Esküszöm jó ízlésed van. Mondjuk nekem picit már túl népies. Hozzáteszem 18 éves vagyok és lány. De nagyon ritka ha valaki ilyet meghallgat.
2019. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!