Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki frontinra vagy xanaxra...

Van aki frontinra vagy xanaxra sörözik, vagy erősebb italt iszik rá? Milyen érzés, mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Kérdezd meg anyámat. Egy idegbajos nő, nyugtatót szed, mellette iszik. Azt is elmesélheti, hányszor vitettem el mentővel.

Ja és köszönd meg neki a nevemben, hogy intézetbe juttatott. Azóta felnőtt ember vagyok, jól keresek, és saját lakásom van. Szóval puszilom.

2019. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Családi sztorik nem érdekelnek, mindenhol vannak vállalhatatlan dolgok.
2019. júl. 29. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A pia fokozza a hatását. A függők is ezért piálna rá, ha már nem hat, aztán persze túladagolják egy idő után. Én még egyszer tizenéves koromban vettem be 3 frontint rátöményeztem, semmire nem emlékszek abból az estéből, de állítólag csak elaludtam aztán szevasz. Másnak olyan voltam mint a mosottsz.r.
2019. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Volt, hogy bevettem 5 xanaxot és nem történt semmi, még csak kicsit se lettem kótyagos.

A frontin sose használt.

Ittam is egyszer vagy kétszer xanaxra, de nem lett tőle nagy bajom. Bealudtam oszt kész.

Nem egy egészséges dolog, nem is érdemes rászokni. Egyszer ki lehet próbálni, ha bírod a keményebb adagokat, de lehet hogy csúnyán padlót fogsz tőle és/vagy a jövő hetet is kihányod.

De én aztán nem szólok bele.

2019. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok öngyilkosjelöltünk csinálja így, rivotril és xanax a fő alapanyagok. Bevesznek néhányat, az alkohol pedig felerősíti a hatást a mellékhatásokkal együtt. A szorongáscsökkentők a beállítási fázisban fokozott öngyilkossági hajlamot idézhetnek elő, az alkohol pedig ezt is fokozza.

Az érzés másodlagos, ugyanis semmi különöset nem csinál egy szimpla bebhahszáshoz képest. Ugyanúgy szédelegsz és hülyeséget beszélsz. Az extra akkor jön, amikor már nem vagy magadnál és hülyeségeket csinálsz, majd másnap az intenzíven vagy a zártosztályon ébredsz.

2019. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg semmilyen. Kiütöd magad és annyi. Szédülsz meg ilyenek, de nem fokozza az alkohol hatását, én is úgy gondolom egy jól sikerült beb...ás többet ér. De ha mindenképp kipróbálnád legalább kicsiben tedd. Nem érdemes túllépni az egyszeri adagot, nem ezen múlik a hatás. Nem ártana figyelembe venni a súlyodat sem pl. Szóval legalább olvasd el a betegtájékoztatót meg hogy milyen mellèkhatásoknál lenne szükséged azonnali ellátásra ha úgy alakulna.
2019. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha mindenképp ilyesmit akarsz csinálni akkor egy tabletta legyen nálad és a többi legyen egy megbízható józan személynél,mert be fogod szedni az összeset.Úgy fogod enni beállva mint a szőlőcukrot.
2019. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát egyszer velem előfordult, de véletlenül. Nehezebb időszakom volt, és tényleg szükségem volt nyugtatóra, és egy összejövetel volt. És tényleg teljesen kiment a fejemből, hogy előtte vettem be a gyógyszert kicsivel. Tudom, irtózat felelőtlen voltam, de utólag nem tudok vele mit tenni. De időben kapcsoltam, nem ittam sokat. Amúgy se szoktam, de akkor meg pláne. :D

Szóval szédültem, hányingerem volt, tényleg minden bajom volt. Azóta aztán megnősültem, családom is lett, szóval azóta meg egyáltalán nem iszom, gyógyszer sem kell, szóval már ez nem fordulhatna elő. :D

2019. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mint látod, a nyugtatók és az alkohol is mindenkire máshogy hat, pláne, ha kombinálod a kettőt. Nem véletlenül tilos az ilyenekre inni, mert valakinél a kis adag is egyszerre a kettőből visszafordíthatatlan következményekkel járhat.
2019. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Leveltetu ***** válasza:
100%
Barmit is tervelsz tenni, ne tedd. Ertem en, hogy az emberek kivancsiak viszont azzal nem szamolnak, hogy a szervezet tartogat nehany meglepetest mindenkinel. Ha teljesen egeszseges vagy, itt ertem , hogy orvosilag bizonyitottan semmilyen kronikus betegsegben nem szenvedsz akkor is komoly problemakat okozhat az ilyen kombinaciok letrehozasa, fuggetlenul attol, hogy ez mennyire "kiraly". Amennyiben nem tudsz rola es nemi a legcsekelyemm szivaritmiad van vagy barmilyen enyhe zavar van a szervezetedben, egy ilyen kombinacio akar HALALT is okozhat. Mindenki azt csinal amit csak akar de eselyed van az orok vadaszmazokon lovagolni egy ilyen este utan.
2019. aug. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!