Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelenthet? Többi lent.

Mit jelenthet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem is tudom hogy kezdjek hozzá de ma másodjára álmodtam egy fiúval akit soha életemben nem láttam, de tisztán emlékszem hogy néz ki. Először is tisztázni szeretném hogy már másfél éve van barátom és nem mondanám hogy szar vele bármi is vagy nem lennék boldog de erre a témára vissza terve ez az ismeretlen fiú egyáltalán nem hasonlított a barátomra és hihetetlenül szerelmes voltam belé és még a csókjára is emlékszem. Szerintetek létezik ez a fiúk vagy csak szimplán álmomban vagyonom utána? Vagy mit jelenthet ez pontosan?

20/L



2019. júl. 19. 14:22
 1/1 anonymousreview60 ***** válasza:
A tudadalattid íhögy jelzi, hogy (jelenleg!) nem jó neked ebben a kapcsolatban. Javítsátok ki cagy lépj ki belőle!
2019. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!