Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedés, találko...

Internetes ismerkedés, találkozás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel 2 honapja beszelunk, de nemm minden nap, interneten. Itt a nyar es ugy dontott talalkozni szeretne, de 200km-re el tolem. Van esetleg barmifele tapaasztalatotok, tanacsotok? Persze en nem elem bele magam de erdekel. Nektek hogy alakult egy internetes talalkozo? Tanacsok? 21/lany

2019. júl. 16. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Interneten olyanokat is megismerhetsz, akikkel amúgy soha nem találkoznál. Pont a hétvégén találkoztam valakivel akit itt a gyakorin ismertem meg és barátság szövődött. A párom egy játékban ismertem meg. 5 éve együtt vagyunk. Szóval működik a dolog.
2019. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ex barátnőmet instás társkeresőm ismertem meg :D utana kb 1 hónapot voltunk egyútt aztán szakitottunk de semmi köze nem volt hogy instán ismertem meg. Szoval számomra pozitív.
2019. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alakult ki egy 3 éves barátság, neten ismertem meg, rengeteget találkoztunk. Manapság már nem beszélünk annyit, csak ritkán, de régen minden nap.
2019. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy internetes barátom, már több mint egy éve beszélgetünk, már szinte legjobb barátom lett, de a találkozás az még felejtős, eléggé messze lakunk, ő még határon túli is, de remélem majd találkozunk.:)

(ő fiú, én lány)

2019. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én két jó barátomat is a neten ismertem meg (az egyik ma már a párom), bár eleinte voltak fenntartásaim. Igaz, hogy sokféle embert lehet megismerni, akiket talán élőben nem is lehetne, de pont ezért kell nagyon vigyáznod. Első találkakor csak nyilvános helyre menjetek, pl. pláza, kávézók, ilyen-olyan éttermek. Jó, ha a családod vagy egy közeli barátod tud arról, hogy elmentél, ha esetleg baj lenne.
2019. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!