Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek adnál igazat ebben az...

Kinek adnál igazat ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Elmentem egy társaságba,akik engem vártam. Minden rendben volt, csak az zavart engem, hogy ők idegen nyelven elkezdtek előttem beszélni, amiből én egy szót sem értettem, és úgy éreztem magam, mint akit kibeszélnek.

2019. júl. 8. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Én ott el is mentem volna haza. Bunkóság volt, amit műveltek.
2019. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élek, sok külföldi haverom, ismerősöm van különféle nemzetiségekből. Ha ugyanabból a nemzetiségből összegyűlnek páran, akkor elkerülhetetlen, hogy időnként átváltsanak a saját nyelvükre és néha kell egy kis idő, mire észreveszik magukat. Szerintem ez még nem bunkóság, belefér, velem is előfordult már, pedig oda szoktam erre figyelni. Ha nem veszik észre magukat pár percen belül akkor általában elkezdek kamuhalandzsázni az adott nyelven (akkor is, ha nem beszélem), olyankor mindig nagy a röhögés és azonnal visszaváltanak angolra. Nem mindegy, hogy meddig csinálják szerintem és maga a helyzet sem mindegy.
2019. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A barátnőm szüleihez mentem konkrétan
2019. júl. 8. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben hibás. Kellenek az ilyen „randik”, hogy kiderüljenek ezek a dolgok. Most kiderült, hogy ők ilyenek. Max nem mész többet hozzájuk.
2019. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miben kellene igazat adni és kinek? Nem értem a kérdés hogy függ össze a leírással.
2019. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most kotekedni akarsz, vagy ilyen nehez a felfogasod? Leírtam mi zavart engem, de ezek szerint ők ezt máshogy gondolták. Kinek van igaza?
2019. júl. 9. 01:43
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Tudod mit?? Nekik! Nekik van igazuk! Ők legalább magukat adták, te pedig még mindig itt csámcsogsz a semmin...
2019. júl. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tiszta ideg vagy. :D
2019. júl. 9. 08:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez még mindig nem sok kontextust ad. Meddig beszéltek előtted a saját nyelvükön és hányszor? Milyen helyzetben?
2019. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!