Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy működik a zálogház?

Hogy működik a zálogház?

Figyelt kérdés

Van egy arany ékszerem,ami kb90ezer volt es nagyon nagy szuksegem lenne pénzre pár napon belül, viszont a munkahelyemen nem adnak előre es a fizetésemet csak 15en kapom most meg illetve senkitől nem tudok kerni:( próbáltam ver plazmat adni, de beteg vagyok emiatt nem vagyok ra alkalmas:( nagyon szeretem ezt az ékszert de muszáj megvallom tole,mert életbevágóan fontos lenne egy kis pénz és ezért gondolkodtam rajta h megválok ettől

Szerintetek ha eladom ekszerboltban mennyit kaphatok erte? Mert szerintem igen:( vagy esetleg ha zálogba adom azért mennyit adnak? Olyat esetleg nem lehet hogy a zálogházban adom el?


2019. júl. 6. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megvenni es zalogba is ugyanannyit fizetnek, legalabbi ahova en voltam.

Inkabb a zálogot ajanlom, beadod fizu napig, ami alig tobb egy hétnél , addig nem lehet olyan vészes a kamat, utanna meg visszakapod az ekszered.

2019. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sot, kesobb is lehet szukseged penzre, akkor meg mit adsz be ha most vegleg eladod az ekszert?
2019. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!