Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is inkább rosszat...

Szerintetek is inkább rosszat okoz a pride a melegeknek?

Figyelt kérdés
Már melegtől is hallottam hogy ellenzi ezt az egészet, mert szerinte ezzel inkább olyan emberek is elkezdik jobban utálni a melegeket akiknek egyébként semmi bajuk nem volt a melegekkel
2019. júl. 6. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az állítással.

Engem nem zavarnak a melegek, de ha azt akarják, hogy elfogadják őket, akkor nem kellene hangosan követelni. Csak hagyni, hogy megtörténtjen, mert amúgy az emberek lassan kezdenék.

Heteroként szoktam kiosztani a homofóbokat, mert hülyének tartom a hozzászólásukat. Az övék a beteges, ismeretlenül és csak ezért elítélni mást logikátlan és nem is emberséges.

Az embert a jelleme miatt kell szeretni vagy elutasítani. Van az emberiséggel nagyobb baj is, mint hogy a férfi férfit a nő meg nőt akar.

A prideot amúgy nem is miattuk kerülöm, meg a támogatóit. Hanem a többi miatt. A gender meg sex, meg a nyolcmillió különböző gender, és akik ezt teljes mellszéllel vállalják is, meg még ünneplik is, holott hülyeség az egész... Na ezek miatt ellenzem csak igazán az egészet.

Mert az ilyen idiotizmust nem kéne ünnepelni és elfogadni sem. Az alapja okés, a nemi szerepeket nem kell erőltetni, de ha egy embert otthon normálisan nevelnek, nem is fogja zavarni mások véleménye arról, hogy ő most nem hozza a társadalmi elvárást adott nemhez kapcsolódóan. Én se teszem, és vigyorral vonok vállát, ha valaki esetleg furcsállja. De azt vettem észre hogy manapság nem nagyon zavar sok embert, hogyha egy nő férfias szakmát választ, vagy egy férfi marad otthon a gyerekkel.

Na mindegy. Az elvakultak úgyse fogják a felét se megérteni annak, amit írtam és úgyis én leszek a fekete sggű. XD

2019. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
De az ugye megvan, hogy ez nem valami zártkörű rendezvény, hanem tele van támogató heterókkal a felvonulás is, és mindenki full szívesen látja őket ott...?
2019. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy ember lehet büszke pl. a teljesítményére, tudására, eredményeire, de nem a nemi hovatartozásra.
2019. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem kimondottan a szexuális orientációjukra büszkék ezek az emberek, inkább arra, hogy ők azok, akik, illetve hogy fel merik magukat vállalni annak ellenére, hogy ez negatív hatással lehet a megítélésükre.
2019. júl. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!