Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés?

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ez az érzés. Folyamatosan rá gondolok, még álmomban is ő van, ha nem beszélünk mindennap, borzasztóan szar. Találkoznom is kell vele, mert ha nem, úgy érzem megőrülök. Sokszor “szerelmes szemmel” nézem, vagy nem is tudom, hogy mondjam; gyönyörűnek látom (pedig nem az), érdekelnek az érzései, stb. Talán 1-2 órára áll le az, hogy nem gondolok rá, valami oknál fogva.


Most jön az a rész, ami fejtörőt csinál belőle. Talán.

Mindketten nők vagyunk. Abszolút heteró vagyok. Kérlek titeket, előzzük meg azokat a válaszokat, hogy lappang bennem a homoszexualitás, srácok, tényleg nem. Már ezen is túl vagyok egy ideje.

Szerintetek mi lehet?



2019. júl. 1. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez elég beteg így. Nyilván találtál valakit, akihez ragaszkodsz, talán anyakomplexusod is van.
2019. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy beteg, sajnos ki kell mondjam. Nagyon furcsa, sohasem volt még ilyen.
2019. júl. 1. 08:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg önmagad találtad meg a másikban. A saját sebezhetőséged/érzelmeid látod ebben a másik nőben, és ez téged vonz. Nem vagy ettől leszbikus, de ezen túl kell tenni magad. Alakítsd ezt át inkább egy szoros baráti kötelékké, viszont nélkülözd magad tőle, mert ahogy írtad, az egész egy szenvedés lesz. Amilyen szenvedéllyel tekintesz őrá, magadra is ilyen szenvedéllyel tekints már HA az áll a háttérben, hogy önmagad látod meg benne.
2019. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Abszolút reális. Valahogy magamat látom benne, főleg a negatívabb tulajdonságaiban. Ő is bennem a fiatalabb énjét. De, ez okozna ilyen vonzalmat?
2019. júl. 1. 08:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezért is alakult ki ez az érzés, ugyanolyan esendőnek látod, mint magadat, kiszolgáltatottnak... Poz8itív tulajdonságaidat nem tudom mennyir elátod benne. Valószínűleg más jellegű szeretet ez és eddig nem biztos hogy találkoztál ilyennel.
2019. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Legjobb barát?

Legjobb barátommal óvodás kurunk óta napi szinten kell találkozzunk, jobban össze vagyunk nőve, mint a saját testvéreinkkel.

2019. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem. A legjobb barátomat is nagyon-nagyon szeretem, de az egy egészen más szeretet.

Több minden közrejátszhat, talán sosem tudom meg, hogy mi ez.

2019. júl. 1. 09:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig mindent megérteni, bár van amit csak akkor tudsz elengedni, ha megérted és rájössz hogy "hoppá! ez ezért és ezért van bennem, megérted és így feltudod fogni" vannak ilyenek is.

Szerintem ne görcsölj rá, a lényeg hogy ne félj ettől a vonzalomtól vagy érzéstől, és tudj különbséget tenni azáltal amit te gondolsz és ami a realitás síkán van. Nem könnyű, de a lényeg hogy ne higgyj el mindent, amit te saját magadnak gondolsz,mondasz.

2019. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se félj ettől az érzéstől és ne ítéld el magad miatta.

Ő is jobban kötődik hozzád mint más barátaihoz?

2019. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindig megkeres, így vagy úgy. Valami okból kifolyólag mindennap beszélünk. Ami furcsa, mert elég nagy a korkülönbség. Vagy egy festményről jutok eszébe, lát a boltban valamit, egy filmről, amit mind a ketten szeretünk. Most épp Olaszországban van, mégis beszélünk.
2019. júl. 1. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!