Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen vörös haj mű benyomás...

Az ilyen vörös haj mű benyomást kelt szerintetek?

Figyelt kérdés

Alapból gesztenyebarna a hajszinem, pár éve enyhén szőkítve volt ombre stílusban, eddig sosem festettem.

Szolid a stílusom,nem vagyok oda a mű dolgokért, sem öltözködésben sem sminkben. Ám ez a hajszin már régóta tetszik és eljátszottam a gondolattal, hogy nekem jól állna-e és kipróbáltam színező formájában. Nagyon tetszik, a zöld szememhez szerintem passzol, bár kétséges, hogy tartós festék formájában bevállalnám e.

Régebb olvastam hasonló sztereotípiát,hogy a festett vörösek csak feltűnősködni akarnak és mű hatást kelt a viselőjén.

Elsősorban magamnak szeretnèk tetszeni és e szerint viselni bármit is... ám kíváncsi vágyok valójában ezt gondolják az emberek?

Ilyen színről van szó:

[link]

[link] (icipicit sötétebb)

21n


2019. jún. 29. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy vmi eszes, ha erre adsz h vki vhol 1x ilyet irt a festett vorosokrol...,
2019. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nincs nagyon mű hatása. Az inkább a rikitó pirosnak van.

És nekem tetszik ez a haj.

2019. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem adok rá és nem meghatároz, csupán kíváncsi vagyok a véleményekre. Tudtommal kérdezni szabad :) egyébként megköszönném,ha a kérdésre válaszolnál.
2019. jún. 29. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem. Szerintem elég egyedi, és biztos hogy jól állna neked, meg hát jogod van azt viselni amit akarsz hajszínt. :) 22/F
2019. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

22 éves elmúltam. Mivel imádom a metált és a rock zenét meg ezt az egész stílust, így nem üt el a stílusomtól az élénkpiros haj. Írd be Google-ba: Syoss ragyogó vörös. Olyan színű a hajam és mióta ilyenre van festve végre elmúlt a gyakori hajszín változtatásom. Zöld a szemem, fehér a bőröm és így is jól áll a szín. Másoknak is tetszik rajtam, persze eleinte kaptam hideget-meleget, de csak mert erős változás volt ez a natúr természetes világosbarna hajam után. :D Ha nem a tél típusba tartozol kerüld a sötét színeket, beleértve a sötét vöröst. Világos a bőröm, enyhén szeplős is vagyok és zöldes-rezes a szemem és inkább a világos-élénk színek állnak nekem jól, mint pl a szőke, világosbarna és világosabb vörös árnyalatok.

Remélem tudtam segíteni. :) Fiatal vagy, merj változtatni.

2019. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Elég világos a bőröm, de nem az a túl, hófehérke hatású.

2019. jún. 29. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít műnek? Az nyilvánvaló lesz bárkinek, hogy nem eredeti szín. Ha így nézzük, bármi mű. De ha nem rikító, vagy üt el nagyon színben az eredetitől, akkor szolid stílusba beleillik. A képen levők szerintem szép, visszafogott színek.

A lényeget leírtad, magadnak akarsz vele tetszeni, és ez így van jól.

2019. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincs ilyen természetes hajszín, szóval igen, mű. De attól nem csúnya.
2019. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cseppet fura, az tuti.
2019. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!