Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok és úgy érzem...

23 éves vagyok és úgy érzem hiába éltem, kimaradt az életből?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az első csók, első szex, beszélgetni a haverokkal, elmenni valahova szórakozni, olyan érzésem van hogy lelki beteg vagyok, mivel már kicsinek is félénk voltam nehezen ment a barátkozás

2019. máj. 19. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Oké, ez tömör panaszkodás.

Mi a kérdés?

2019. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott egy mondás: "Lemaradt, mint a borravaló." Szerintem abszolút nem igaz rád, hiszen nagyon idősebb korban is érezheti úgy az ember magát, hogy valami hiányzik az életéből, amit soha nincs késő pótolni. :)
2019. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmiről nem vagy lemaradva! Bőven abban akorban vagy, hogy még minden ilyen fiatalos dolgot kiélhetsz!


Én is anno itthon ültem frusztráltan és fájt, hogy sokaknak mennyi barát, haver stb, buli, nyaralás stb én meg itthon. No nem az fájt hogy másnak jó, hanem az, hogy nekem nem.

Aztán minden lett. 26 évesen lettem igazán szerelmes és ismertem meg a páromat, akivel 15 évet együtt voltunk. Aztán lettek haverok, bulik, nyaralások minden. Úgyhogy ne aggódj, minden meglesz :)

2019. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De másnak 16 éves korától vannak szerelmek én meg sehol
2019. máj. 19. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:

14 e volt elezor, egy leirhatatlanul gyönyörű szőke nő mellei a kezeim között ::)) a lépcsőházban, nagyon boldogok voltunk.

Nagyon bajos szexi lány volt , azért mondom mert kinek mikor jön el az adott pillanat, neked kedobb. :(

De ne aggódj, eljonn ha itt az ideje.

2019. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen (nőként) vesztettem el a szüzességem életem legelső (és eddig egyetlen!) "normálisnak" mondható kapcsolatában. Az azelőttiek inkább ismerkedések, maximum flörtölések voltak, semmint kapcsolatok.

23 évesen még leginkább csak olyan barátaim voltak, akikkel teázni és társasjátékozni lehetett.


Mostmár kezdenek olyanok is lenni, akikkel be lehet ülni pár italra, akikkel változatos programokat lehet csinálni.



A kérdésben írtak miatt érzésem szerint nem vagy lemaradva semmiről.

2019. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!