Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a rózsaszín...

Ti mit gondoltok a rózsaszín pulcsis/pólós férfiakról? Szerintetek b*zis?

Figyelt kérdés
Igazàból nekem személyszerint semmi bajom vele csak érdekel hogy ti mit gondoltok😉🤣

2019. máj. 14. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki b_uzis, az fekete pólóban is az. Aki nem, az rózsaszíntől se lesz az. Persze biztosan van vállalhatatlan árnyalata, de nők számára is.
2019. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszer a Rózsaszín pitbull verekedett össze pár hvcs-vel Alsó-Bivalybasznádon, mert lebzizták őket a rózsaszín póóik miatt. Pedig ők nagyon nem homárok, szóval a válasz: nem.
2019. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bettz2004 ***** válasza:
72%

Nem, nem b*zis, az emberek egyik legnagyobb hülyeség, hogy más stílusából állapítják meg a nemi identítását... XD

Én lány vagyok, és szeretem a zöldet, meg a barát, de ettől még 100%-ig hetero vagyok... Xd

2019. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én metálosként tervezek venni halvány rózsaszín pulcsit. De volt már rózsaszín pittbullos pulcsim ami alapból fekete volt és pink volt a logó!
2019. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám. Bár ez így 2010 környékén volt nagy divat.
2019. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem **zis, csak ugye már csecsemő korunktól úgy öltöztettek minket, hogy a lányokat rózsaszínbe, a fiúkat kékbe kell öltöztetni, mert az egyik fiús, a másik lányos szín. Ez lett belénk nevelve, erre lettünk tanítva. Én férfi létemre sose vennék fel rózsaszín pólót vagy inget véletlen se, de azt már kezdem megszokni, hogy egyre gyakrabban látok ilyen öltözetű férfiakat.
2019. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ezüstkutya ***** válasza:
hát persze, h nem!
2019. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az. Ha azt mondanám igen, változtatna ez a véleményeden? :)
2019. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, amikor leszólják a fiúkat, mert rózsaszínt hordanak. Mármint nem a ruháink színei jelképezik a szexualitásunkat. Vagy ha igen akkor minden színhez rendeljünk valamit, hogy igazságos legyen :D
2019. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
a korlátolt emberek szerint biztos, de őket ki kérdezte?
2019. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!