Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, ti mit gondoltok...

Fiúk, lányok, ti mit gondoltok a rózsaszín pólós "férfiakról"?

Figyelt kérdés

Remélem nem csak szerintem gáz, ha valaki babarózsaszín pólóban jönmegy, és közben valami rejtélyes oknál fogva rettentő elégedett magával. Az meg csak hab a tortán, ha közben meg ott feszül alatta a sörhasa, vagy ha már elmúlt mondjuk úgy 40.

Lányok, nektek bejön ez? Akinek igen, annak miért?

Fiúk, aki ilyet hord, annak komolyan kíváncsi lennék, mi járhat a fejében. Esetleg hogy divatos? Miért lenne az? Mert néhány másik elmebeteg is ilyet hord? Szerintem leginkább a szánalmas jelző illene rájuk, de ha valaki tud valami jó érvet mellette, az ne tartsa magában.


33/f


2018. ápr. 14. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Hirtelen ugy olvastam hogy rózsaszín P

Azt hittem valami üdítőbb szó jön. Például punci. Hát nekem volt rózsaszín pólóm. De akkor ki voltam gyúrva. Mos t már nem venném fel.


100% hetero vagyok!

2018. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ffi létemre ilyen rózsaszin pólót szeretnék;

[link]

2018. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki biztos a férfiasságában, annak ez nem gond. Inkább neked kéne kicsit magadba nézned. 38N
2018. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A rózsaszín is ugyanolyan, akárcsak a többi szín. Nekem nincs vele bajom, aki férfiként ezt a színt hordja az csakis az ő dolga.

Sőt vannak olyan férfiak, akiknek kifejezetten előnyös is ez a szín.

Habár, akinek nem áll jól és ennek ellenére is hordja az inkább igénytelen hatást kelt a szememben, mintsem hogy kizárólag a választott szín miatt gonoljam az illetőt 'gáznak'.

Tehát nekem nincs vele bajom addig a pontig, amig mértékkel hordják a férfiak (magyarán ha tetőtől talpig pinkben flangál, akkor inkább bóhócnak titulálom, ezzel szemben ha az illető egyetlen ilyen ruhadarabot visel, legyen az akár poló vagy mondjuk nyakkendő, az tud ízlésesen is kinézni).

2018. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom róla általában, hogy tuti külföldi, nem szűklátókörű, begyepesedett magyar.
2018. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom a rózsaszínnel. Van ezer árnyalata, ezerféle fazonban. Van, akinek jól áll. Van, akihez egyáltalán nem illik.

És nem minden férfi ugyanolyan, ugyanolyan stílusú, ugyanolyan alkatú, ugyanolyan pólóban, aki felhúz egy rózsaszín árnyalatot.

Tök hülye kérdés.

Minden ruhadarabot lehetne cikizni, mert nincs olyan, ami mindenkinek jól áll, mindenkihez illik.

2018. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy rózsaszín pólós férfi, mint egy olyan, aki 33 éves felnőtt férfi létére azon kattog, hogy mások mit húznak fel és miért, és irigykedik másokra, hogy nekik még rózsaszín pólóban is jutott nő.
2018. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a ruhadarab is olyan hogy van akinek jól áll és nem áll jól és valaki nevetségesen néz ki benne. A rózsaszín pólóhoz is kell egyfajta megjelenés, egyfajta sármosan, férfiasan sugárzó külső és belső, hogy jó legyen az összhatás, és persze olyan személyiség ami tudja viselni. A páromon nem tudnám elképzelni mert hozzá nem illik, neki más a kisugárzása, ő inkább játékos és huncut, ezért ez nem az ő ruhadarabja.
2018. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Oké, akkor eddig nagyjából:

aki elég férfiasnak érzi magát, az felvehet nyugodtan b*zis cuccokat, mert úgysem fogják annak nézni (hogy mi viszi rá, azt ettől még mindig nem fogom megérteni), meg amúgyis az csak egy szín, ami valakinek jól áll és megy a stílusához. Ezt így még meg tudom érteni. De a többi jelzőnek mi köze van ehhez?? Azta, rózsaszínben jár, ő aztán nem szűk látókörű! (ezigen...:D)

Nincs más dolgom jelenleg, mint ezzel foglalkozni, igen.:D Van párom is (nem fiú), szerencsére ő is gáznak gondolja ezt a dolgot.

De ha valaki "elég férfias", miért is kell azt bizonygatnia? (Mármit hogy ő csakazértis női színű cuccot vesz fel?)

2018. ápr. 14. 15:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bizonygatni semmit senkinek, de ezt a színt is tudni kell viselni. A színes haj sem áll jól mindenkinek, és a kantáros nadrág sem, de mégis vannak emberek akiken jól mutatnak. Egyszerűen csak nem kell ennyit foglalkozni egy ruhadarabbal. Nyilván lesz akin ótvar b*zis lesz, de nyilván lesz akin nem. Az hogy szerinted ez gáz az a te egyéni véleményed, nem kell mindenkinek úgy gondolnia mint neked, ezért színes a világ.
2018. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!