Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is féltek attól hogy...

Ti is féltek attól hogy meghaltok egyszer?

Figyelt kérdés

A halál bármikor bekövetkezhet , akár fiatalon is. Azt olvastam hogy olyan érzés a halál hogy mintha megszűntél volna,semmit se érzékelsz és ez a üresség örökké tart. Véglegesen megszűnik számunkra minden. Szerintem így igazságos. Bármit teszünk az életben,mind ugyanúgy végezzük.

22/f



2019. máj. 4. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten várom. 39F
2019. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez engem megnyugtat.
2019. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én attól, hogy minél később.
2019. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én pont örülnék,ha hirtelen bekövetkezne. Semmi értelme ilyen szar életet élni. Ahol még esélyt sem kapsz a boldogságra, a jó életre.
2019. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Félek, ezért akarok teljes és örömteli, kalandos életet élni.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy ugyanúgy végezzük.

Hiába halottak, emlékszel Petőfire vagy Nagy Sándorra. Tovább élhetünk a halálunk után. A Coco című filmben hangzott el (és máshol is láttam, olvastam), hogy az igazi halál a felejtés. Az utódaid, a tetteid, az örökséged által akár 1000 évig is élhetsz.

18/L

2019. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem,sőt..az élet néhány örömteli dologtól eltekintve kínlódás,munka,felelősség,döntések sorozata,amiket én nem szeretek.

39/f

2019. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A haláltól nem félek. A haldoklástól félek. A szenvedéstől,a tehetetlenségtől,de leginkább a szeretteim haldoklásától.
2019. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintem a halottat nem nagyon érdekli hogy emlékeznek e rá vagy sem.

Én az örök "sötétségtől" félek hogy megszűnik a világ véglegesen számomra ,nem lesz "ÉN"

2019. máj. 4. 13:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Félni nem félek, hiszen az élet része, sőt úgy élek, mintha az örökkévalóságra készülnék (már ha a gyűjtőszenvedélyemet tekintjük, 74/F).
2019. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen , 40 betöltöttem és ez meglepett . Öregszek nem vagyok annyira strapabíró nincsenek élmények több nagy cél . Ami anno érdekelt az idegesít zavar pl sok programi új ismeretség nyüzgés . Bármikor lehet vége ehhez tehetünk is elvehetünk is .
2019. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!