Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek? Szerintetek...

Mi a velemenyetek? Szerintetek is furcsa?

Figyelt kérdés

Mennyire "furcsa" ha egy vekony lany es egy kicsit teltebb fiu vonzodik egymashoz? A lany szolizik, 160cm,45kg es neha eddz. A fiu semmi ilyen, egyszeru, kicsit teltebb, ducibb 179cm. Szerintetek is ciki ha vonzodnak egymashoz? Fiuk ti mernetek kezdeni ilyen lannyal? Lanyok ti mernetek kezdeni ilyen fiuval? Ertitek a kerdest remelem. Azert tettem fel, mert a kozvetlen kornyezetem eliteli az ilyen testalkati kulonbseget kapcsolaton belul. Persze ok csak vonzodnak egymashoz. Ja es :

19/l,21/f



2019. márc. 16. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen gyerekesen gondolkozik, az ne akarjon még papás-mamást játszani
2019. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kettőjüknek megfelel, akkor a többi fújhatja a port...
2019. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elítélik őket, mert másmilyen a testalkatuk?

Mindig tapasztalom itt a gyakorin, hogy nagy az Isten állatkertje, de azt nem hittem volna, hogy ilyenek is akadnak!


Nos, szerintem ez az ő magánügyük. És mellékesen, a kinézeten túl vannak más dolgok is, amik miatt vonzódni kezdhet egy férfi egy nőhöz és fordítva. Csak a kétbites agyúak ezt úgysem értik. Mint ahogy azt sem, hogy hosszú távon pont nem a külsőn fog múlni a kapcsolat jövője.

2019. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi ebben a furcsa? Gondolod elő van írva valahol, hogy a kövér fiúk csak kövér lányokkal járhatnak, a vékonyak meg csak vékonnyal? Ezt ugye te sem komolyan gondoltad?!
2023. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!