Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha kiderüln...

Mit szólnál ahhoz, ha kiderülne, hogy te valójában nem is létezel?

Figyelt kérdés
2019. márc. 13. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hogy derülne ki ?
2019. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Tehát ha a nyilvántartás szerint kiderülne hogy nem is létezem? Kissé meglepne, el is mosolyognám magam, de aztán lazán azt mondanám hogy tessék korrigálni a hibát, méghozzá költségeim nélkül hisz nem az én hibám.
2019. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha az instant együtt járna azzal, hogy tényleg megszűnök létezni és porrá omlok, a lelkem se él tovább meg ilyenek... akkor hol is kell sorba állni?
2019. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Meglepődnék. Aztán tovább élném a nem létező életemet.
2019. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4# es válaszához hasonlóan.
2019. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, hogy eddig ennek semmi jele nem mutatkozott. Aztán elkeserednék, hogy így, hogy hogy nem létezem, ugyanúgy éhes vagyok, ha nem eszem semmit, a kajára meg éppúgy munkával kell pénzt szereznem, mint azoknak, akik léteznek, úgyhogy azt gondolnám, hogy "a rohadt ku. életbe"
2019. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Ja igen elfelejtettem felhívni rá a figyelmet hogy egy sárgagumikacsa vagyok.
2019. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

#7:

Akkor fordulj a körzeti elmeorvoshoz, kösz.

2019. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Finganék hatalmasakat mindenki előtt és ezt addig csinálnám amig nem ismerik el a létezésemet.
2019. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Erről szól Nicol Kidman főszereplésével készült Más világ című pszichó-thriller. Egy nagy házat vesz a semmi közepén, mivel azt hiszi gyermekei fényérzékenyek mindig gyertyával világítanak. A film tele van egészséges borzongással, de amikor a ház függönyei elhúzásra kerülnek és besüt a nap, az maga a katarzis.
2019. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!