Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS! Mit tennétek, ha éjszakai...

SOS! Mit tennétek, ha éjszakai műszak (éjjeli leltár! ) után nem tudnátok hol aludni/tartózkodni iskolakezdésig és az iskola vezetősége feljelentéssel/kirúgással díjazná a hajnali megérkezéseteket?

Figyelt kérdés

A minap fegyelmi tárgyalásnak nevezett bohózatban volt részem, iszonyatosan igazságtalannak érzem, hogy ugyanaz az iskola, ahol érettségiztem sakkban tart és ("nem lát, nem hall, nem tud alapon" elvárja, hogy hajnalban diákmunka után (reggeli 3 vagy 4 óra, heti 3 alkalom: hétfőtől csütörtök reggelig, utána szakmai gyakorlat, a hétvégék pedig vagy szabadok vagy több hétig dolgozom időszakos diákmunkában plázák üzleteiben 8-10 órát) inkább fagyjak halálra a mostani mínuszokban, mintsem engedélyezze, hogy a portás gond nélkül beengedjen az épületbe. Ha beenged, miattam kirúgják, engem pedig amint meglátnak szintén kirúgnak/rendőrt hívnak, feljelentenek. Tavalyi tanév vége óta dolgozom ennél a cégnél, nagy eséllyel átvesz majd a cég a diákszövetkezettől, így lenne egy fix keresetű munkám. Nem hagyhatom abba a célegyenesben. Illetve a suliból pár hónapom van hátra, májusban vizsgázok.

Ti mit tennétek? Hogyan oldanátok meg, hogy ne álljatok az összeesés és végkimerülés szélén, de ne is fussatok zátonyra a terveitekkel/céljaitokkal?

Nem hagyhatom abba a munkát és a sulit sem. Ez nem opció. Segítsetek!

19/L



2019. jan. 21. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Érdekvédelem felkeresése és több feljelentés több helyen
2019. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, én Budapesten voltam ugyanilyen helyzetben. Éjszakai munka volt suli mellett. Én éjszakai buszra szálltam, amiről metróra. Ott jó meleg volt és aludni is tudtam sulikezdésig.
2019. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Összekevered a magánéletet, a kötelezövel. Az iskolának van egy működési rendje, ha lejárt a munkaidő elvileg el kéne hagyni a területet. Ha nem tudsz gombot varrni e problémára, azért ne másokat okolj.
2019. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy a suliban van éjszakai portás az iskola nem köteles szállást nyújtani neked.


Javaslom keress másik munkát vagy gy albérletet. Ezt nem lehet bírni. Nehogy két szék között a földre ess.

2019. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iskilához tartozo kollehiummal egyeztethetsz még
2019. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!