Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

10. osztályos vagyok, és a tudomásomra jutott, hogy az az ember, aki 2 évig megkeserítette az életem, aki miatt sírtam is párszor,és örültem, hogy végre megszabadultam tőle, oda akar jönni iskolába, ahova én is járok, és félek, hogy ha ide fog járni, folytatja ugyanezt...

16/l



2019. jan. 16. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
megoldás erre nincs, attól függ kiről van szó aki idegelt. Ha nagyon el akarod kerülni akkor csak meg kel ltanulnodl eszani őt, és meg ne halljam hogy megint sírni fogsz valami rohadt kis takony miatt aki bántott.. Erősnek kell lenned, és ignorálnod őt/őket.
2019. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem :D
2019. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Adok én neked olyan buktát szarod össze magad :)

Inkább hasznos választ írj :) Lányokat nem bántani mert harapok oké? :'D

2019. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fehérlovagoskodásoddal húzzál anyádba, köszike
2019. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Elhúzok én oda ahova akarod, de akkor rosszul rájrsz kishaver, és a kérdező lánykával foglak kiheréltetni, azt mehetsz te édes anyukádba. Normálisan válaszolj vagy ne trollkodj, a kérdező lánynak gondolom van igy is elég baja.
2019. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tele a **** az ilyen öntudatlan barmokkal mint te. Nem volt hasznos a válaszom, de az, hogy oltogatásba siklatod a kérdést, gondolom, szintén nem segít a kérdezőn, csak neked eközben van egy illúziód, hogy de. Nem vagy hasznos, semmi értelme volt idebüfögnöd a lányokhoz való hozzáállásodat és a szándékaidat velem kapcsolatban, ezért kértelek, hogy húzzál anyádba. Még mindig nem sikerült megfogadni sajnos.
2019. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem hogy az ilyen autistákkal ennyire nem foglalkozik az anyja hogy gép elé engedi.. Az ilyet mint te nem szadabna internet közelébe engedni. Én legalább válaszoltam normálisan, te meg idejössz a hülyeségeiddel zavarni a légkört. Remélem ha te kérdezel nem kapsz normális választ. És ne a kommentbe pötyögd a hülyeségeidet ezzel zavarva szegény kérdezőt, írjál privátba, ott legalább le tudlak tiltani nem csak lepontozni.
2019. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!