Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ; sikerülhet a...

Mit gondoltok ; sikerülhet a szintvizsgám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Virágkötőnek tanulok,

Ma délelőtt hozzá is láttam hogy tanuljak, és átnézzek pár dolgot. Viszont el vagyok bizonytalanodva. Nem vagyok jó tanuló SŐT!!! Örülök ha kettes vagyok [sajna nagyon ...béna vagyok...]

Ma neki álltam a tanulásnak, mivel eszembe jutott hogy az egyik gyakorlatos tanárnő azt mondta hogy jelenleg 25 ezret kapnak a diákok ha sikerül a szintvizsgájuk. [értelem szerűen az nem kap pénzt akinek nem sikerül]

Azt mondta, hogy lehet mire letesszük a vizsgát arra már ez az összeg valamennyire nőni fog. (Ez nem biztos)

Én már a 25 ezerrel is bőven meg elégednék.

Viszont tényleg rossz tanuló vagyok.

Kell tanulni csekk kitöltést, leltározást, szállítólevelet, ezeken kívül növényi részek, sejtek, stb, valamint latint (növény nevek latinul)...

+ Gyakorlati feladatok, pl virágot kötni, csokrot, dísz készítés stb...

51%-tól van meg a kettes, vagyis 51%tól sikeres a vizsga (még a holnapi napon kiderül hogy sikerül-e vagy sem, legalább is a tanárnő ezt mondta)


Tegnap úgy voltam vele hogy hát lehet könnyű lesz, lehet olyan feladatokat állítanak össze amivel talán a kettes meglesz... Viszont ma reggelre meg elbizonytalanodtam mivel kezdtem úgy érezni hogy 51% az azért még is csak SOK... és mivan ha csak 20% lesz? [Az elég ciki]... és gáz is. ETTŐL az 51%-tól picit megijedtem...

!!DE!!

Találtam 1 oldalt, ahol 2013-2014-es éven készült virágkötős szintvizsgák feladatait találtam meg!!

[NEM AKAROK CSALNI] de jó lenne tudni nagyjából milyen feladatokat állítanak elő!

Ahogy rátaláltam erre az oldalra, eszembe jutott hogy nálunk a tanár vetítővel szokott nekünk mutogatni ilyen különböző oldalakat, fotókat virágokról STB...

És egyszer ezt a weboldalt amire rátaláltam [szintvizsgás] azt nyitotta meg véletlenül..


Bár az idei feladatok MÉG nincsenek fent, lehet még 1 évig nem is lesz azt nem tudom...


A tanár ahogy észre vette hogy megnyitotta azt az oldalt, egyszerre ki is lépett, és mondta hogy "Bocsánat csak ilyen/ilyesmi feladatok lesznek"


Nem mindent, de pár feladatot megnéztem, és szerintem ... van bennük olyan amit tudok, de van olyan amit nem annyira, DE most már végképp nem tudom hogy sikerülni fog-e vagy nem. Tudom hogy felesleges ezen annyit agyalnom, de félek...


* Ha nem baj akkor EGYENLŐRE nem küldöm el azt az oldalt... *


Szerintetek sikerülhet annak ellenére hogy... rossz tanuló vagyok?... [még ha kettessel is, de sikerülhet, van rá esély?]



2017. márc. 12. 12:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!