Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek korubelul hany...

Szerintetek korubelul hany evig fog elni egy olyan no aki?

Figyelt kérdés

Napi kb 3doboz cigarettat elsziv

Napi 1-1/5l koccintos boron él

Naponta nagyon kevés ételt fogyaszt el. Kb egesz napi adagja egy normal tányernyi étel

Evek ota nem dolgozik, a lakasban eli az eletet.nem sportol,nem jar el sehova

Mentalis problemai is vannak


Kb hany evet adnatok egy ilyen eletmodu nonek?



2018. dec. 27. 04:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Akár 90 felettig.

Az én családomban a legegészségtelenebbül élő, cigiző néni érte meg a 95-öt, a többiek 70-75 között mennek el, köztük, akik sose cigiztek és esetleg egészségesebben is éltek.


Nem függ ez annyira az életmódtól, mint mondják.

Én próbálok egészségesebben élni, de csak a máért. A mai jobb közérzetért. Mondjuk én nem is akarok sokáig élni.

2018. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nemcsak az ivás es a dohanyzas aggaszto hanem hogy gyakorlatilag alig mozog csak a lakason belul és nagyon keveset eszik.napi 1x keveset
2018. dec. 27. 13:25
 13/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek élnek a legtovább. Saját tapasztalat. Max.akkor rövidülne az élete, ha valami komoly betegség alakulna ki.

Én ismertem egy srácot, gyerekkora óta aktívan sportolt, egészségesen táplálkozott, soha nem ivott alkoholt és soha nem is dohányzott. 23 évesen elhunyt tüdőrákban.

2018. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!