Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általános iskolások, mi a...

Általános iskolások, mi a legcikibb a felnőttekben?

Figyelt kérdés

A 30-40 esetleg 50es korosztályra gondolok. Mi az ami nagyon megmosolyogtató bennünk, ultragáz, kellemetlen? :)

Min kellene változtatnunk?

Esetleg mi az ami mondjuk szimpi bennünk?


2018. szept. 15. 12:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%

"míg én YouTube influencer-ként megveszlek majd titeket kilóra."


LOL. Azért legyen B terved is. :-D

2018. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
a kérdés célja a válasz. kíváncsi vagyok, milyen válaszokat kapok egy ilyen (szokatlan) kérdésre.
2018. szept. 15. 13:28
 13/26 anonim ***** válasza:
21%

Sztem tökre ultraciki, mikor csak saját szobám meg saját tévém meg saját ikszbokszom meg saját tabletem meg saját okostelefonom van, ésakkor nem vesznek nekem a 15 gigás mobilnet helyett 30 gigásat :''(((

meg az is oan ultragáz, mikor az osztálytársaim mind megkapják a legújabb iPhone 47-est, én meg csak az előzőt, mer az én hüje szüleim csak kéthavi fizetést hajlandóak rám költeni :(((( tökre ultragázak

meg az is naon nemszimpi, hogy nem tok minden reggel encsiüccsit meg pizzáskiflit venni, mer hetente csak 10000 ftot kapok zsebpénznek, azt meg elköltöm mindig mozira meg ruhákra, meg ugye ruhát se kapok soha eleget meg jókat, csak gagyi kínait...

ja meg az is naon ultragáz mikor azt akarják hogy csináljak házimunkát meg tanuljak, miközben tök sok órám van minden nap, 4kor érek haza tökre ultra fáradtan, és akkor már csak gépezni meg instázni van energiám... és akkor muter bemászkál és cseszeget, hogy milyen napom volt meg kész e házim, annyira ultragázak...lol...meg még hajnali 2kor bejön kopogás nélkül meg rámszól hogy menjek aludni... oan ciki...


F/12

2018. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21%
Eddig minden választ lenulláztál.Fáj hogy átláttunk rajtad?
2018. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
25%

ja amugy én is youtube vlogger vagyok igaz h muterék fizettek hozzá mindent de sztem megérdemlem mer aki gyereket szül az tudja is eltartani és megadni neki mindent amit csak kér sztem

van amúgy már 100 feliratkozóm szal nekem se lesz már gondom az életben én is majd mindenkit megvehetek kilora he he

2018. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15%

Basszus, megvolt a nap fénypontja :D


De amúgy én kb 13 voltam mikor 2011-ben regisztráltam ide, szóval lehet itt találni általános iskolásokat.

De a legtöbb még mindig a tini párkapcsolatokban, szerelem szex kategóriában van, ez is mutatja mennyire hatékony a piros betűvel kiemelt "csak 18 éves" szöveg...

2018. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

áhh... hiba volt kiírni ezt a kérdést komolyan... a magyar társadalom tele van gyűlölettel, ezt az alábbi is bizonyítja.

Jó mundjuk a kérdés szándékosan volt provokatív, de hogy idáig jutunk, azt nem gondoltam volna.

méghogy pedofil... felháborító a vád

részemről zárom a kérdést. további jó gyűlölködést!!!

2018. szept. 15. 14:28
 18/26 anonim ***** válasza:
27%
2. Az egyik leggázabb dolog, amit valaha láttam, a te neved. TIBIBOIII
2018. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%
Ultragáz ha egy 40-es fiúcskán rózsaszín a pulcsi, beceneve Fercsi vagy Palcsi, nyaralás Balcsin fürcsi után türcsi, vendéglőben kajcsi.
2018. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
32%

18.

Nem végig nagybetű és a vége nem három i hanem y. Az olvasás vagy a billenytyűzet használata jelentette a problémát?

Egyébként pedig senki sem kérdezett. Pont le$#arom hogy mit gondolsz. (Mondjuk nem teljesen mert reagáltam az offos válaszodra. Az enyém is az lesz, de nem érdekel.)

2018. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!