Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha úgymond van valakim, akkor...

Ha úgymond van valakim, akkor van abban valami rossz, ha valaki mással csinálok valamit együtt?

Figyelt kérdés

Tehát...én lány vagyok.

Van egy férfi, aki gyakran nálam alszik meg beszélgetünk, stb...de úgy igazán nem vagyunk együtt. Inkább csak én szeretem őt azt hiszem.

Ő nem ér rá (napok óta), de én nagyon szeretnék megnézni valamit, amire kitudja mikor lenne időm ezután...

Eszembe jutott egy másik ismerősöm, hogy elhívhatnám. Viszont ő is férfi...sose volt köztünk semmi, nem is szexet akarok...de nem tudom, hogy meg merjem-e kérdezni, nem e gáz...és hogy ez nem-e undorító, mocskos tett részemről?


2017. nov. 2. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Nekem is vannak ellenkező nemű barátaim, szoktam velük programokat szervezni, gyakran a párom nélkül. Ha nem történik semmi olyan, akkor teljesen ugyanolyan, mintha egy barátnőddel mennél el.
2017. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!