Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a legnagyobb problém...

Nektek mi a legnagyobb problémátok az életben?

Figyelt kérdés
Csak érdekel hogy kinek micsoda. Kort is írjatok ha kérhetem :D
2017. okt. 20. 23:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy eddig nem találtam olyan munkát, ami tisztességgel fizet és jól érzem magam benne.
2017. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Nekem az, hogy a lányom az apja nélkül fog felnőni és fogalmam sincs, hogy magyarázzam el neki ezt. Meg a csalódás, hogy a férjem akkor hagyott el, mikor először igazán szükségem lett volna rá.

28/N


Neked mi az, kérdező?

2017. okt. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Van egy életem, amit nem tudok a megszokott, természetes módon élni. Mindenkinek más, de jó az életvezetési stílusa, nekem nem jó. (35F)
2017. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ronda vagyok. N/25
2017. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%

Egyik az hogy ronda vagyok. Ebből kifolyólag évek óta nem volt nő a közelemben. Ebből kifolyólag önbizalomhiányos is vagyok, ami a mindennapokra is rányomja a bélyegét.


Másik legnagyobb problémám, és ez talán még nagyobb hogy egy alkoholista apám volt. Pokol volt a gyerekkorom és az akkor szerzett lelki sérüléseket, szociális fóbiámat azóta sem tudom leküzdeni. Az sem segít hogy a büdös életben nem támogatott, sem érzelmileg sem anyagilag. Így 28 évesen lakhatok egy albérleti szobában, hallgathatom a szemközti építkezést meg a drogos szomszédok ordibálását.

2017. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

Hogy nem lehetek azzal a személlyel, akivel szeretnék lenni. :D 30/n


Fat@l_3rror_: ki a fenét érdekel, hogy ronda vagy? Most komolyan... már a válaszod alapján látszódik, hogy értelmes vagy! Inkább legyél rá büszke, hogy ilyen múlttal még a talpadon állsz. Mert ez biztos vagyok benne, hogy nem volt egyszerű támogatás nélkül. És ha más nem, hát adjon ez önbizalmat. Nyisd ki a szemed és vedd észre, hogy mennyire értékes vagy.

Gondolj arra, hogy a múltad miatt kerültél ebbe a helyzetbe, aztán felejtsd el az apádat és koncentrálj a jövődre, hogy arra már ne lehessen hatással. Éld a saját életed úgy, ahogy Te szeretnéd.

Mellesleg nem láttam még olyat, hogy valaki olyan ronda lett volna, hogy ne talált volna egy embert, akinek ne tetszett volna. Amúgy is, ha komoly kapcsolatot szeretnél, nem a külsőd alapján fognak beléd szeretni, hanem a kisugárzásod miatt.

28 év alatt soha nem volt egy lány se, akinek tetszettél volna?

2017. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A csaladom miatt nem lehetek azzal akivel szeretnék :/
2017. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%
Az h meg nem vagyok gazdag
2017. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%

A bulimiám (már 5-6 éve)


28n

2017. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%
Rohadvány Szklerózis Multiplex :( 36F
2017. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!