Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmondanátok egy jó nőismerősö...

Elmondanátok egy jó nőismerősötöknek, hogy a férje férfiakkal csalja?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, ismerjük egymást gyerekkorunk óta és egy gimibe jártunk. Amióta elkerültem Mo.-ról, azóta nem találkoztunk. Viszont ma a férjét láttam egy bécsi melegbárban, ahol gumi nélkül létesített szexuális kontaktust más úriemberekkel. Én is meleg vagyok, ő ezt tudja, ő támogatott abban, hogy ezt bevalljam otthon. Nagyon féltem az ismerősömet, hogy megfertőzi őt a férjeura mindenfélével, ha hazamegy. Nem lennék spicli, ha csak "megcsalná", de a melegek mindenféle STD-t hordoznak.
2017. szept. 11. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen
2017. szept. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak akkor meg kiderül, hogy én vagyok a postás.
2017. szept. 11. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a férfivel beszélnék elsőként. Nyilvánvalóan a szexuális úton terjedő betegségek is problémát tudnak okozni, de szerintem sokkal fontosabb azt tudnia neki is és a feleségének is, hogy igazából kihez vonzódik.


Ha a nő helyébe képzelem magam, akkor sokkal inkább legyen egy kellemetlen betegségem, minthogy a férjem, akit szeretek, tisztelek és akivel le tervezem élni az életem, a hátam mögött csaljon, ráadásul férfiakkal.


Egyébként semmi bajom nincs a melegekkel, csak valószínűnek tartom, hogy ha a férjet a férfiak hozzák igazán lázba, akkor az egész addigi kapcsolat egy nagy hazugság volt, nulla vonzalommal, ami talán sokkal kiborítóbb, mintha csak egy másik nővel kavarna. Akkor legalább volt valós alapja a szerelmüknek, de ha a pasi meleg, akkor végig hazudott. :/

2017. szept. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a férjjel beszélnék előbb, hogy mondja el ő. Ha nem tenné, gyűjtenék bizonyítékot és odatenném egy tea mellé a feleségnek.
2017. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!