Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem jártam el 16-17 évesen el...

Nem jártam el 16-17 évesen el sehova, nem voltak barátaim, disco azt sem tudom milyen, barátnőm sem volt még, de barátom sem.22 évesen hol kellene tartanom, gond hogy ezek kimaradtak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Most azt szeretnéd hogy felkarcoljunk neked 22 éves korodra egy listát miből hol kéne tartani?


Mert ilyet nem lehet. Mármint magánéletileg biztos nincs.

Az hogy anyagiak terén, karrier terén, iskolák terén mi az, ami egy 22 évesnél már ideális, az meg nem hinném hogy olyan dolog ami téged most érdekelne.

2017. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs gond, kezdd el
2017. aug. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azért 22-re már kicsit illet vilna "élni"....
2017. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en is pont ilyen vagyok csak en mar 25 eves.
2017. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól hogy nincs kivel elmehetsz beülni valahova iszogatni, vagy diszkóba, mindig látni oylan embert aki egyedül van.

Legfeljebb ha nem érzed jól magad fél óra múlva otthagyod.

2017. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyedul inkabb ne menjen foleg ha gyengefizikumu mert biztos hogy kotozkodni fognak vele aztan jol megverik es kiraboljak.
2017. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!