Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyik ismerősöm hozzáállása...

Az egyik ismerősöm hozzáállása kiborító! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ahányszor elmegyünk valahová,ők nem költenek, mert nincs is miből,alkalmanként dolgoznak csak. Mi veszünk jégkrémet, fagyit, sütit,amit megkívánunk, közben látom hogy majd kiesik a szemük. Többször is meghívtam őket a gyerekek végett, de állandóan én sem tudom. De közben megy a "jó nekünk a zsíros kenyér" meg a "majd ha nyerünk a lottón" , közben cigire mindig van pénz, de változtatni nem akarnak. Tanulás vagy normális munka nem fekszik. Miért ilyenek? Ezt nem értem. Sirankoznak, de nem tesznek semmit, közben tartják a markukat.
2017. jún. 20. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

HA nekik így jó, akkor éljenek így.


Neked meg ha van eszed, nem hívod meg öket semmire. Akkor megsértödnek rád és keresnek más balekot XD

2017. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Ne menjetek együtt.

Kellemetlen lehet, hogy ők nem engedhetik meg azt, amit ti. Viszont azt sem lehet, hogy mindig ti hívjátok meg őket.

Vagy csináljatok olyan közös programot, amihez nem kell pénz.

2017. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy személyiségtípus. Ne menjünk bele részletesebben, ezer könyvet írtak már a témáról. :) Nekik ez a jó. Ha nektek kellemetlen, tényleg ne járjatok össze.
2017. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg személyiségtípus. Nekik így jó. Sok ilyen van. Más kérdés, hogy én szeretem megválogatni azokat, akikkel körül veszem magam. Szeretem azokat, akiktől tanulhatok, akik inspirálnak és pozitívak. A sajnálkozó, lehúzó és lusta emberek csak rossz hatással vannak a személyiségre.
2017. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenektől meg kell szabadulni. Utálom az ilyen embereket, akik állandóan csak nyavalyognak, de nem tesznek semmit, hogy jobb legyen. Mindenki saját magáért felelős, nem lehet mindig mástól vármi a segítséget.
2017. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!