Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le ezt a bűntudat...

Hogy győzzem le ezt a bűntudatot és haragot?

Figyelt kérdés
tegnap volt egy vizsgám, sokat készültem rá. olyan tételeket húztam amik nem a legjobbak, fáradt is voltam és 4 est adott a vizsgáztató. aztán megkérdezte, hogy szeretnék-e még kérdés..én meg voltam olyan hülye,a stressz, fáradtság, nem tudom mi miatt, hogy azt mondtam hogy nem... amikor kiléptem a teremből jutott eszembe hogy hoppá, kaphattam volna simán 5öst is ha nem vagyok egy szerencsétlen hülye..azóta ezen rágódom
2017. jún. 2. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha hármast kaptál volna ha nem tudod?
2017. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ha nem tudod a kérdést, ronthattál volna 3-asra is. Így a biztos 4-est választottad, ami szerintem egy nagyon jó és logikus választás. nem értem, hogy mi ezzel a baj.


Jelentkezz javító vizsgára, és csináld meg az 5-öst, ha neked ez ennyire fontos. Ha meg nem lehet, vagy nem jelentkezel, akkor nem tudsz rajta változtatni, olyanon meg nem gondolkozunk, mert felesleges.

2017. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mi történt volna hogyha megbuksz, felrobbantod az egyetemet?
2017. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Hát igen, de vedd azt, hogy ha nem lettél volna kidőlve, akkor simán megcsinálod. Ne vedd magadra, van ez így. Azért én is sajnálom, hogy nem jutott eszedbe az ötös, de nem hiszem, hogy ez miatt buksz el mindent, ne félj.
2017. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 datruth válasza:
0%
ezért most már véget kell vetni az életednek,ezt nagy valószínűséggel nem fogod kibírni :D,
2017. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!