Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Molesztáltak. Hogyan tegyem...

Molesztáltak. Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

A busz dugig volt tömve,szóval véletlennek vettem amikor az "elkövető"(az illető egy idős ember volt) ágyéka többször is a lábamhoz ért.De aztán elkezdett a mellemhez, oldalamhoz is nyúlni, amiből tudtam, hogy szándékosan csinálja. Gyorsan ellöktem magamtól és leszálltam.

Még mindig érzem magamon a mocskos, reszkető kezeit.. Félek,hogy még egyszer meg fog történni. Mit tegyek?

15/L



2017. máj. 18. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Minél többször,többeknek -barát,barátnő,testvér,(figyelem NEM haver+valami felületes valaki!) meséld el beszélj róla add ki magadból a kellemetlen érzést.

Ha elfojtod valószínűleg mélyebb marad a sérülés.

2017. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Képen is rúgható az ilyen , legyen mindig nálad paprikaspray .
2017. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
A 2-es tanácsát ne fogadd meg, mert feljelentenek testi sértésért és KKV eszköz közterületen való viselésért. Ha mindenképpen tenni szeretnél a molesztáló ellen, akkor jelentsd fel szexuális zaklatásért. Ha meg önvédelmi fegyvert szeretnél akkor a CS(ez a hagyományos könnygáz) hajtóanyagú sprayt ajánlom. Amúgy amit az egyes mond az jó ötlet.
2017. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Terjeszd a hírt barátaid körében akármilyen kellemetlen is minel többek tudják annál kisebb lesz az esély hogy újra ilyen előforduljon! Ráadásul igy legalább az illetőt lekapcsolhatják mint a kislámpát!
2017. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak belegondolok hogy jövőre az én húgom is BKK-val kell hogy járjon. Az ilyen pedofil, moleszteráló se ggfejeket kasztrálnám egy baltával majd megetetném velük.

El se tudom képzelni milyen gusztustalan, ijesztő és megalázó érzés lehet az ilyen.

2017. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Egy 15 éves lányt fogdosott egy vénember a buszon? Disznó világban élünk. Az a baj, hogy a TV-ben van szexcsatorna és bárki rákattinthat és nézheti. Én ha elmegyek az Internet kávézóba mindig van valaki, aki a rosszlányok oldalt bámulja és élvezkedik 40 másik ember előtt. Egyszer meg egy muki aki mellettem ült a: zaklatás a metrón című videót nézte és nagyon jól szórakozott rajta. Gondolom ő is csinál ilyet.
2017. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is fogdostak, én kb. azonnal ráordítottam, hogy mit képzel.

Nem, nem érdekelt, hogy mindenki minket néz, mert miért én érezzem magam szarul, ha ő a paraszt?!

2017. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatta volna a venember hogy a csaj nem elvezi?
2019. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!