Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vegyek egy autót vagy tegyem...

Vegyek egy autót vagy tegyem le kisrepülőre a jogsit?

Figyelt kérdés

Régi álmom a repülőzés, és most végre összespóroltam elég pénzt ahoz hogy letehessem rá a jogosítványt. Viszont család szerint butaság lenne hiszen nem mehetek minden nap repülni, és alapvetően a repülő bérlés is sokba kerül. Mondjuk egy autó se lenne rosz, de szerintem amúgy is továbbra is BKV-val járnák hiszen olcsóbb a bérlet mint a havi benzin. Csak különleges alkalmakkor ülnék kocsiba. Randin meg ilyenek.

Szerintetek melyik érné meg?


2017. márc. 15. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szi! Javaslom válaszd azt amelyiket a jővőben terveid szerint jobban tudod hasznosítani.
2017. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el mindkettőt, a pénzt meg add nekem!
2017. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én annyira imádom a repülőket, hogy nekem nem lenne kérdés, előbb-utóbb én is megszerzem a szakszolgálatit (mert ott ugye így hívják, nem jogsi :) csak nekem még gyűjtenem kell pénzt :) Pesten szvsz eleve fölösleges az autó, csak a dugót csinálod vele. Esetleg majd ha lesznek gyerekeid, akkor lesz értelme.
2017. jún. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!