Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt hogyan lehet megoldani,...

Ezt hogyan lehet megoldani, most emiatt vegyek ki az ember egy nap szabit?

Figyelt kérdés
A magyar királyi posta a falunkban 8-15:30ig van minden nap nyitva, hogyan oldjam meg, hogy elmenjek a levelemért ha én minden nap 7:30-15:30ig dolgozom, másnak meg nem adják oda... kérvény? Gondolom abból is csak valami extra hivatalos ügyvéd által ellenjegyzettet fogadnak el...
2017. jan. 13. 15:36
 1/9 A kérdező kommentje:
*vegyen
2017. jan. 13. 15:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet meghatalmazást adni, de a legnagyobb gond, hogy a postán kell aláírni mindkét félnek :( Eléggé "róka fogta csuka" állapot.
2017. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annak átadják aki követlen kapcsolatba áll veled és egy lakcímen laktok. Nincs ilyen?
2017. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a feletteseddel/főnököddel nem tudod megbeszélni, hogy holnap x órával korábban elmész, de cserébe holnap vagy a következő napokban ledolgozod?
2017. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebédidő? Vagy elkéred magad, és másnap bepótolod? A főnöködet már kérdezted valami kompromisszumos megoldásról?
2017. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pár óra nem engednek el, ha megmondod, hogy ez az indok?
2017. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kórházban dolgozom, szakrendelésen, szóval nem igazán tudom mikor bepótolni. Ebédszünet konkrétan nekünk nincs, amikor van egy kis idő akkor szaladok el enni.
2017. jan. 13. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor marad a meghatalmazás
2017. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A postának ki kell kézbesítenie még egyszer.

Akkor viszont tartózkodjon a lakásban valaki, anyád, apád, barátod, barátnőd, azoknak ilyenkor mindig odaadják.

Vagy csak egyszerűen írd ki, hogy a szomszédnak adják le.

Kész!

Igaz, most nagy körülményesen ezt megoldottuk, de mi van, ha hetente, havonta hoznak valamit, amit át kell venni?

Szerintem írj a Postaközpontba és tegyél panaszt.

Javasold a nyitvatartási idő módosítását, hogy legalább egy napot legyenek este 6-ig.

Szerintem hajlani fognak rá, pénzükbe nem kerül, csak némi helyi szervezésbe.

Végül is nem állapot, hogy dolgozó ember nem tud hozzájutni a küldeményéhez.

2017. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!