Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már hogy idegenk elött...

Volt már hogy idegenk elött öltöztetek?

Figyelt kérdés
Én még régeben egy strandon sikrült át öltöznöm úgy hogy az ajtó becsukhatatlansága miatt minden arra menő ember láthatott kb 20 cm résen amikor haverom jött hogy siessek már akkor szólt hogy mondhatni nyitva van az ajtó elég kelemetlen volt.

2017. márc. 31. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Munka helyen rendszeresen.

Jönnek a beszállítók reggel. Öltöző nincs. Így az irodába, amin nincs ajtó, vagy a folyosóra szorulunk ki. Volt, hogy a hús szállító negtorpant, mert nagyon zavarba hoztuk.

Úgy öltözünk, hogy előbb vagy alul és aztán felül cseréljük le a ruhát, hogy ne legyünk nagyon lengén. Minap siettem, jön a husos, én meg ott állok bugyiban és melltartóban.

Mondjuk engem nem zavar, de nem szeretnék kellemetkenséget okozni másoknak.

Strandin is úgy öltözöm, hogy hosszú ruhában megyek és az alatt cserélem le a bikinit és társait. Volt már hogy nem sikerült diszkrétnek maradni eléggé.

2017. márc. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a strandon, uszodában, munkahelyemen mindíg úgy öltözök, hogy aki akarja, az meg is nézheti!
2017. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen az öltözőnket újították fel amihez zuhanyzók is tartoznak. Két terembe volt 5-5 zuhanykabin, és úgy oldották meg, mivel nem volt nyári leállásunk sem, hogy az egyik termet lezárták, másik nyitva volt aztán csere. A munkásoknak meg volt adva hogy mikor mennyi ideig dolgozhatnak ott, mivel egyrészt női öltöző volt. Amikor én mentem már műszakvége után 1 órával volt. Direkt jeleztem is a takarítónő felé aki felügyelte hogy 10 perc múlva kész leszek. 2 percet sem voltam bent, de már jöttek be a melósok, elhaladva a szekrénysor előtt ahol engem bámultak, én meg ott álltam szál bugyiba, épp a nadrágot húztam fel, és ezt kb öten nézték végig.
2017. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!