Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek milyen üzletemberek...

Ezek milyen üzletemberek lehetnek? Többit alább.

Figyelt kérdés
Na szóval van egy örző védő cég nálunk pár utcával arrébb. Egy hatalmas ház, ilyen autók szoktak ki be jönni a kapuján: Lamborghini, Hummer, különböző terepjárók, mercedes S osztály kis zászlókkal az elején/oldalán, stb. Na és ilyen 2 méteres 140 kilós kopaszra borotvált fejű emberek sétálgatnak ki be a kapun. Na és a kapura ez van írva: "XY kft, nemzetközi üzletemberek és diplomaták találkozóhelye". A kérdésem ezt most hogy kell érteni? Milyen üzletemberek? Ezek mivel üzletelnek? Autóalkatrésszel? Csap és csapteleppel? Állateledel? Vélemények?
2017. márc. 13. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az örző védő cég valóban létezik, csak mellette van még egy-két másik "üzlet" is. Egyébként meg a legtöbb örző-védő cégnél az említett 2 ajtós szekrények dolgoznak. Vagy talán testőri munkát is elvállalna. Nem minden őrző védő cég alkalmaz olyan embereket akiknek követ kell tenni a zsebébe, nehogy elfújja a szél, ebben a szakmában nagyon könnyű megszerezni a papírt. De tényleges személy-és vagyonvédelemre csak kevesen alkalmasak. Rengeteg elhízott kékruhás disznót látni pl. a tesco-ban a pénztárak között sétálva, magukat vagyonőrnek csúfolva.
2017. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress rá neten, hogy mit írnak erről a cégről.

Mondjuk kicsit fura. Milyen alkalomból találkoznak az üzletemberek. Mert ha van valami rendezvény, konferencia, az okés. De az azért nem folyamatosan van.

Lehet akár egy klub is. Akkor erős a gyanúm, hogy szórakozni, k_urvázni járnak oda.

2017. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó azért viccesen írtam ki a kérdést, azt akartam ezzel mondani hogy megvan a véleményem arról az üzletemberről aki ilyen helyre megy mondjuk tárgyalni valakivel.


Akkor is fura az egész.


De hogy diplomaták is ilyen helyre mennek az mókás valahol.

2017. márc. 13. 10:59
 4/5 A kérdező kommentje:

mondjuk ha már itt tartunk voltam egy plaza-ban, és a biztonságis egy fiatal "gyerek" volt, olyan 170 magas és kifejezetten vékony, olyan 60-70 kg. Fel alá járkált, még hajlott is volt a háta, szóval ezeknek a nagydaraboknak az ellentétje volt.


Lehet ha valami problem van akkor hívja a többieket, de szerintem 2 ütés letepertem volna, vagy bárki más. Egy nő megveri, érted.


De tényleg a legtöbb Sec-es az 2 méter 140 kg.

2017. márc. 13. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy szokott lenni hogy a nagydarabok a főnökök. Az átlagos méretű emberek a foglalkoztatottak akiket állítólag elég rosszul fizetnek. Magyarországon minden fordítva működik. De már az őseink is hátrafelé nyilaztak.
2017. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!