Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a 85 ezer Ft fizetésemből,...

Ha a 85 ezer Ft fizetésemből, csak 1500 Ft maradt meg és a többit mind ruhára, cipőre költöttem az nagyon pazarlás, baj?

Figyelt kérdés
Utólag már megbántam.
2016. nov. 28. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen állapotban volt a ruhatárad. Volt olyan hónap, amikor én ennek a dupláját elköltöttem, viszont utána 1-1,5 évig ruhára nem költöttem egy petákot sem.
2016. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem baj.

Ha 1500 forint elég számodra a hónap hátralévő részére, akkor nincs probléma.

2016. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha egyedül élsz és a hónap többi részében fényen kell élned akkor gáz.

Ha egy 16-17 éves vagy akinek a diákmeló csak költőpénz akkor alkalmanként belefér az ilyen mértékű költekezés. Télen meg főleg, vesz az ember egy bőrcsizmát meg egy vastagabb dzsekit és 50-60ezer már el is ment.


Máskor költekezz megfontoltabban.

2016. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

engem aztán kicsit se érdekel, hogy mire vered el a pénzedet. Felőlem rituálisan le is húzhatod a WC-n. Te dolgoztál meg érte, arra költöd amire akarod!


De ne sírj, hogy nem telik kajára, nem tudsz továbbtanulni, nincs pénz autóra, vagy bérletre.

2016. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Aki 85 ft-os fizetéssel autókázik, az valószínűleg a kocsijában lakik.

2016. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 ha x6os bmw-t akar 85 rugóból fönntartani, akkor biztos!
2016. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ebből tartod el magad, akkor baj, még akkor is, ha szükséges volt ez a beruházás, ha nem okoz gondot a megélhetésben, akkor alkalmanként beleférhet egy ilyen nagyobb kiadás. Pl. az én méretemben csak egy normális minőségű cipő, ami nem megy tönkre egy éven belül, 10.000Ft fölött kezdődik, akcióban is alig kapható olcsóbban, mert olyan a méretem, hogy abból keveset hoznak, és legtöbbször akciós időszakra már nem marad ebből a méretből.
2016. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!