Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni ezt az...

Hogy tudnám elérni ezt az anyukámnál?

Figyelt kérdés
Az lenne, hogy nagyon meg vennék egy számítógépes játékot, de anyukám nem engedi,mert drága, de én saját pénzemből venném,értem hogy ne pazaroljam a pénzem , de nekem van több megspórolt pénzem és egész évben alig költök valamit,nemrég mondjuk vettem egy notebookot sok spórolás után,de 1 évben max 10ezer forintot ha költök.Légyszi normális válaszokat és előre is kösz,még annyi,hogy amúgy nagyon kedves meg engedékeny az anyukám,de ezt a játékot nagyon szeretném.

2015. jan. 12. 16:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha lehet gyors válaszokat
2015. jan. 12. 17:20
 2/6 anonim ***** válasza:

keress "ingyenes" verziót

ha meg nagyon netes játék, akkor is találni néha tört szervert

+lehet megveszed, és kiderül hogy nem megy játszhatóan a gépeden, vagy simán menne, de valamiért baja van a gépeddel és valami nem jó (pl átlátszó ellenség)

2015. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gta 5 re gondoltan,most fog majd kijönni de nem is lehet majd egyhamar letölteni online mód is kéne.A gépemen meg menne már megnéztem pár helyen.
2015. jan. 12. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
A GTA 5 nem olyan kisgyerekeknek való, akiknek anyuci veszi a játékot.
2015. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok kisgyerek,és saját pénzből venném meg.Csak arra kéne hogy kártyán lehessen fizetni,mert nekem még nincs.
2015. jan. 12. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Na látod, pont ezt mondtam én is:D
2015. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!