Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukák! Hogy lehetne anyukámn...

Anyukák! Hogy lehetne anyukámnál elérni hogy vegyen új nadrágot?

Figyelt kérdés
15/F
2012. okt. 16. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért, mi a baj?
2012. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Te már ma írtál ki kérdést ezzel kapcsolatban,ugye?
2012. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak két nadrágom van: egy ünneplős és egy amibe suliba járok, szóval azok is vékonyak, fázok bent a suliban s anyumat többször megkértem hogy vegyen vastagot vagy béleltet, de a család anyagi helyzete olyan hogy nem biztos hogy apu fizetéséből tudunk venni. Lent az alagsorban állandóan hideg van s a gimiben még nem fűtenek.
2012. okt. 16. 18:13
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kétszer is kitörölték.
2012. okt. 16. 18:14
 5/15 anonim ***** válasza:
mond el anyukádnak hoyg valójában egy db nadrágod van mert az ünneplőt csak egy évben ha kétszer hordod. MOnd hogy fázol , és vegyen neked egy gatyót. Egyébkétn turikban is széjjelnézhetnétek, nem hiszem hoyg 2-3000 forintotok nincs nadrágra.
2012. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mondjuk én lány vagyok de ilyen hidegben simán felveszek nadrág alá egy harisnyát, te miért nem veszel fel? olcsó pár száz forintért lehet kapni, tudom hogy fiú vagy, de az ég világon senki sem nézi mi van a nadrágod alatt
2012. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mekkora a méreted?
2012. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
152-es, csípő 86, derék 72
2012. okt. 16. 18:51
 9/15 A kérdező kommentje:
# 5/8 Anyámék mindenen spórolnak., illetve van úgy hogy hó végére apukám fizetéséből csak egy ezres marad.addig pedig a négy éves húgom előbbre való. harisnyát azért nem vesz mert hama kinövöm, persze ezt a nadrágra ugyanúgy mondja.
2012. okt. 16. 18:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszi.


Én húsz éves lány vagyok s nagyon sok kinőtt ruhám van amit a vaterán nem tudok eladni, főleg pulóverek és nadrágok. A nadrágokból legalább tíz olyan xs-es méret van, amik uniszex fazonúak, a fenékre egy kicsit rásimulók(sztreccses), az olyan jó lenne neked, melegek, ingyen odaadom. Illetve ha érdekel néhány 1-es pamutharisnyám van, egyszínűek azt is odaadom. Írj, hogy ha kell!

2012. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!