Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van az utálatos rosszin...

Elegem van az utálatos rosszindulatú emberekből. Nagyon.20 éves lány vagyok, és itt állok, pasi, munka nélkül. Szinte mindig beszólnak az utcán általában azt h nézd hogy néz ki. ez tuti nem lány. Ez tuti csávó. Miért van ez?

Figyelt kérdés
pedig semmi különös nincs rajtam. max csak ahogy sétálok.. meg néha komolyan szoktam nagyon nézni.. de emígy semmi.. hosszú hajam van világos barna , szinte már fekete színű szemem, vastag ajkaim, közepes méretű szemem, és kicsit pufi arcom ( amit nagyon szeretnék leadni, mert van rajtam súlyfelesleg) de nem nevezhető kövérnek.. az ilyen jellegű beszólásoktól elegem van.. ki se merek menni a házból.. mert ha kimegyek félek h újra beszól valaki és akkor persze hogy megtörténik.. ha minden igaz akkor februártól lesz munkám gyárba.. ideiglenesen akarok oda menni, mert szeretnék pénzt gyűjteni képzésre... a családomnak elmondtam h mit hallottam az utcán ilyen 15 éves beképzelt hülye gyerekektől .. meg parasztoktól .. de azt mondták hogy ez mekkora hülyeség.. voltam is ezzel a dologgal pszichológusnál, de ő is azt mondta hogy aki ezt mondja rám az fogyatékos.. mert épp hogy nagyon kislányos vagyok.. nem merek kimozdulni a házból.. nincs kedvem élni.. de öngyilkos nem akarok lenni.. régen jártam sportra és rengeteg arany érmet szereztem, de már vagy 7 éve semmi... arra gondoltam elkezdek valami önvédelmi sportot h magabiztos legyek annyira hogy ne érdekeljen ki mit mond.. sajnos nagyon érzékeny vagyok és egy ilyen jellegű beszólás pár napra letör nagyon... 2 barátnőm van akiknek ezt elmondtam és csak néztek tátott szájjal hogy ez mekkora hülyeség és hogy mekkora fogyatékos aki ilyet mond... pedig mondanak elég gyakran... nagyon rossz látni hogy mindenki megy futni , sportolni, bulizni, kávézni meg ilyenek nekem meg semmi.. mert csak akkor merek kimenni az utcára vagy menni valahova ha rúzs van rajtam... de ez nem megengedett aki mondjuk csak egy egyszerű gyárba menne dolgozni.. testvérem egyetemre jár én meg munkanélküli vagyok, neki nincsenek ilyen jellegű problémái, neki vannak barátai, pasija, és soha nem bántották meg ennyire... sőt.. őt mindenki dicséri.. én meg nullának érzem magam mellette.. nem látnám hogy később jobb lenne, mert már vagy 7 helyre beadtam az önéletrajzom és semmi nem jött össze.. próbáltam befesteni a hajam meg ilyenek h változzak de semmi.. és már hosszú évek óta megy ez... de ahova megyek félek hogy ott is cseszegetni fognak.. nem lehet így élni.. főleg 20 évesen.. sokszor sírok mert nem tudom miért mondanak ilyet rám.. ez annyira rosszul esik h azt kívánom néha hogy bár meg se születtem volna.. nem tudom mit tartogat a jövő.. öngyilkos nem akarok lenni.. de már nem tudom mit csináljak?...
2016. dec. 23. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ebbe csak azt nem értem hogy mit foglalkozol olyan emberek "véleményével" akiket az után az életben többet nem látsz? Ráadásul aki akar akkor is beléd rughat ha speciel teljesen elégedett lennél magaddal.Mert itt a legnagyobb baj hogy magaddal vagy elégedetlen.
2016. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne hidd hogy egyedül vagy ezekkel a problémákkal. Első körben nézz körül az oldalon hogy napi szinten hány ember akar itt öngyilkos lenni

hidd el ha keseregsz és mindenhez ilyen negatívan állsz hozzá azzal csak vonzani fogod a bajt. Hidd el értem mi a gondod engem is sokan csesztettek és én is meg akartam ölni magam. 18 éves vagyok, és annyi éven át kerestem a kiutat.

Elsőnek fogalmazd meg mi az álmod, hogy mire vágysz. Aztán ne foglalkozz mással csak azzal az egy dologgal, azt próbáld meg tökéletesíteni. Egyenlőre ennyit tudok javasolni, ha meg nincs tehetséged semmihez, keress egyet.

Semmi nem ad nagyobb önbizalmat annál, mint amikor szinte

tökéletesen csinálsz valamit amit szeretsz:)


én is, tavaly ilyenkor még szenvedtem, most pedig verhetetlennek érzem magam, sosem vagyok beteg (sem lelkileg sem fizikailag), a gyógyszer amit fél éven át szedettek velem a dokik....abszolút nincs rá szükségem.

Mintha enyém lenne a világ, minden sikerül.

Keresd a világon mindenben a szépet, és ragadd meg. Ha kimész sétálni, ha elintézel valamit, ha beszélsz valakivel.....az élet apró örömei tesznek minket tökéletesebbé -ha ezt megtagadod, akkor te is követheted a birkákat, akik 0-24ben siránkoznak hogy az élet mennyire szar -hidd el, csak felfogás és viszonyítás kérdése az egész.

2016. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol laksz, hogy ilyen gyakran beszólogatnak?


Budapest környéki vagyok, sokat járok a fővárosba.

Az én kinézetem is -finoman szólva- hagy maga után kívánnivalót.

Ráadásul kamaszként nagyon hülyén öltözködtem (mint egy madárijesztő, pl.: kötött pulóver + fekete bokáig érő szoknya + Converse All Star-féle tornacipő).

Azóta persze normalizálódott a helyzet.


Mégsem szólogattak be minden nap az utcán.

2016. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy folyamatosan és mindenki beszól és kritizál az utcán. Elég irreális lenne. Főleg, ha nincs benned semmi extra és normálisan nézel ki. Ha mégsem, akkor küldhetsz képet, hogy mi miatt lennének ilyenek. De szerintem más van a dolog mögött. Miért voltál pszichológusnál?
2016. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is elég sokat beszólogatnak mostanában CSAK ÚGY OK NÉLKÜL - általában az utcagyerekek, de mostanában felnőttek is... Én inkább meg vagyok döbbenve, hogy mernek csak úgy az utcán vadidegeneknek beszólogatni... legjobb ha nem foglalkozol velük.

25/F

2016. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!