Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van aki ezeket tényleg elhiszi?

Van aki ezeket tényleg elhiszi?

Figyelt kérdés

Van egy huszonéves hölgy ismerősöm. Azt mondja képes szellemekkel kommunikálni. Földönkívüliekkel is. Annyira nagyon nem is ismer, de ő azt mondja nekem, hogy mindent tud rólam, elég belenéznie a szemembe. Amikor megkérem, hogy na akkor egy-két konkrét dolgot mondjon már velem kapcsolatban, meg csak terelés-terelés, süketelés. :D

Ott van a tudomány... fizikában felfedezett és bizonyított dolgokról "ők" már régóta tudtak. Mondom, akkor miért nem osztottátok meg az emberiséggel? Azért, mert még nem álltak rá készen az emberek és jobb ez így, hogy maguk fedezték fel.

Mondom, ha ennyire jártas vagy ezekben a dolgokban, megmondanád, mi a Napot leszámítva a Földhöz legközelebbi csillag? Arra is azt mondta, hogy ő már többször járt ott... oké mondom, de tudod, mi a neve az égitestnek? Na arra nagy felháborodás következett, hogy őt aztán nem érdeklik az ilyen .... nevek, amit az emberek találnak ki.

Azt nem mertem tőle megkérdezni, hogy emberi lénynek gondolja-e magát, mert arra is szerintem valami kitérő választ kaptam volna... hogy magamnak kell rájönnöm erre a dologra, vagy valami ilyesmi. :D

Mi ez kérem szépen? Az ilyen ember ezt komolyan gondolja és tényleg elhiszi, amit összehord? Sérült? Vagy csak simán bolond? Vannak mások is? :D


2016. dec. 18. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ok ezt tenyleg elhiszik. Nem tudom, hogy agyi elvaltozas, vagy csak lelki trauma, vagy csak siman gyogyos, de komolyan gondoljak. Es eleg kemenyen meg tudnak sertodni meg azon is, ha baratian kozlod vele, hogy te nem hiszel benne.
2016. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ismerősöm, aki minden összeesküvéselméletet tényként kezel, saját magáról pedig többek között azt állítja hogy az istenek küldték a földre és csecsemőként talált rá egy őserdei kutatócsapat, ahol ő egy fatörzsön feküdt miközben villámok cikáztak körülötte. A szomorú, hogy ismerjük a szüleit is... :D
2016. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez rettenetes! :D Egyébként normális családja van, pasija is van, látszólag vele sincs semmi gond. Ja, ami kimaradt az, hogy mi több előző életünkben is ismertük egymást és ebben az életben sem véletlenül alakult így, hogy megismerkedtünk. :D
2016. dec. 18. 20:34
 4/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=HglSN12KIww


Kedves Kérdező, van még kérdésed?:D

Amúgy nekem is van ilyen ismerősöm, ő kommunikál a szellemekkel, látomásai vannak, ő a kiválasztott, hogy átadja az üzeneteket, Isten is az ufókhoz tartozik, és haosnlók. :D

Öröm vele találkozni. Szerintem az összes ilyennek elmentek otthonról, ja és sokan vannak, külön csoportjuk is van fb-n, mesélt róla. :D

2016. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fájdalmas, bevallom, csak 2 percet bírtam belőle megnézni. :D
2016. dec. 18. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Én végigszenvedtem egyszer, azóta megvilágosodtam. :D

Tudnék még durvábbat küldeni, de nem szeretném, ha az én lelkemen száradna, hogy nem tudsz aludni ezektől a videóktól, esetleg te is megvilágosodnál. :D

2016. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Személy szerint elhiszek sok mindent a spiritualitásból, egyrészt tapasztalatok okán, másrészt a tudomány végességét és korlátait is látom.


De a leírásod alapján ez a személy mindenen túllő, süt róla az egoizmus. Vannak ilyen emberek, akik aztán kiválasztanak valamit, amelyben ők különlegesnek tüntetik fel magukat, és tündökölnek, akár egy életen át. A nézetei már összefüggenek nyilván a személyiségével, így az ő szemében támadhatatlanok. Minden jel szerint egy ilyenbe futottál bele.

2016. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd nekünk, mit értesz a tudomány végességén és korlátain?
2016. dec. 18. 22:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Például azt, hogy bizonyos dolgokat nem tud vizsgálni. Vagy azért, mert nem lehet a módszereivel, vagy azért, mert jelenleg nincs eszköz rá, vagy azért, mert pillanatnyilag nem is sejtjük a létezését.


Ezért kijelenteni, hogy a tudományon keresztül megismerhető a világ, önámítás.


Nyilván az is önámítás, ha valaki kijelöli magát mindentudónak, akinek az ufók súgják meg a világ titkait.

2016. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha eltekintünk attól, aminek a leírásához még nincs megfelelő eszköz, akkor mit tudnál mondani jelenleg, ami véleményed szerint sosem lesz a tudomány módszereivel vizsgálható?
2016. dec. 18. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!