Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek furcsa, hogy a...

Szerintetek furcsa, hogy a fiam nudizik a haverjaival?

Figyelt kérdés
Még nyáron volt az eset ugyan is kertes házunk van és hát a nagy melegbe nyáron vettünk egy kinti medencét. És a fiam áthívta a haverjait, hogy csobbanjanak egyet. Én bent voltam a lakásba mikor már ők a medencébe ültek és gondoltam kiviszek nekik egy kis frissítőt, ahogy kiértem, és leraktam az asztalra, abban a pillanatba felállt a haverja és kiszállt a haverja a vízből, de full pucéran és eljött a frissítőért. Hirtelen meglepődtem, hogy ez mi zavaromba gyorsan vissza is mentem a házba, ahogy jöttem vissza láttam, hogy a többi haverjának ott van ledobva az alsója a napozó ágyra, úgy hogy a többiek is meztelenek lehettek. A témát meg nem hoztam fel a gyerek előtt

2016. dec. 13. 18:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem normális!

A többiek, vagy a többség otthon, családi körben azt szokta meg, és a többieket is megfűzte, hogy a meztelenség milyen jó, és nem kell szégyenkezniük a testük miatt, akkor az az ő dolguk!

A legbátrabb kiment, hogy lásd, mind pucérak. Ha zavar, akkor ne olálkodj körülöttük!

2016. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!