Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már annyira semmibe vesz,...

Már annyira semmibe vesz, hogy fel sem köszönt engem, de egyáltalán milyen anya az ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon zokon esett, hogy édesanyám már a születésnapomon sem köszönt fel engem. Persze, nem mintha felhőtlen lenne a kapcsolatunk. Azt tudom, hogy még kis idő van, de egy héten egyszer néz felém, a telefont meg nem ismeri a napokban, hogy felhívjon, ha pedig én hívom, sosem veszi fel. Egy olyan ember, aki semmibe veszi az anyját is, és őt sem köszöntötte fel. Állandóan kötekedni tud velem. Nem olyan rég olyan nagy veszekedést csinált velem (oktalanul), hogy azóta néha még mindig előjön bennem és sírok. Persze azzal az volt a célja, hogy többi családtagom előtt mindennek lehordjon, csak arra nem számított, hogy mellém állnak. Csak a kicsi fia létezik számára, a másik férje, akije van és más nincs neki. Az anyjára sem néz felé, ha eljön, csak vigyorogni tud, vagy kötekedni, vagy panaszkodni.

Én már nem értem, milyen ember az ilyen. Hogy tudnám ezt figyelmen kívül hagyni!? De egyáltalán, hogy mi felköszöntöttük, ő meg arra sem méltatta magát, sőt, mintha nem is lenne semmi. Már idáig jutottunk, akkor minek néz felénk egyáltalán hétvégén, hogy vagyunk-e még.

Köszönöm a válaszokat.



2016. okt. 9. 19:19
 1/3 anonim válasza:
Én őszintén sajnállak.Nem tudom hogy egy anya hogy viselkedhet így,de sajnos ez van.Szerintem ülj le vele beszélgetni erről és ha nem akar meghallgatni mondd neki,hogy ha nem hallgat meg akkor nem is szeret.(Remélem ezt érthetően elmagyaráztam.)Sok sikert! :)
2016. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kell vele szakítani a kapcsolatot örökre és kész.
2016. dec. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!