Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a legjobb...

Miért viselkedik így a legjobb barátnömmel az anyukája?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnöm 13 éves(nem sokára 14).Van egy huga aki 10 éves ö kapott új nadrágot és cipöt a nagyobbik pedig semmit.Most a sulira a kissebbik kap táskát,nadrágot,felsöt a nagyobbik állítólag kap de nem hiszem és ö sem hiszi.Kapott egy táskát a rokonaitól de ha nem kapott volna akkor ö magának kellet volna meg vegye.Ja és a nagyobbikknak a cipoje ki van szakadva de neki nincs más mert az anya nem vesz.Szóval szerintetek is kivételezik a kissebbikkel?

#anya #kedvenc #neki semmi
2016. aug. 8. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2016. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eléggé. Engem és öcsémet úgy neveltek, hogy ha én kaptam valamit akkor ő is és fordítva. Pedig nem vagyunk mi se gazdagok, de egyformán szeretve neveletek minket.
2016. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is így van a tesómmal mind2-kapunk pedig mi se vagyunk gazdagok
2016. aug. 8. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ácsi... azt nem írtad le, hogy a nagyobbik kap zsebpénzt? És a kisebbik?
2016. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind ketten kapnak.
2016. aug. 8. 11:08
 6/7 anonim válasza:
mi nemvagyunk gazdagok, se nem kapunk zsebpénz, négyen vagyunk és mégis mindig próbáltak egyenlöen venni nekünk, általában azt amire nagyon szükségünk van. Sulikezdésnél se kell mindenböl új de ha a cipö szakad...nem járhat mezítláb az utcán.
2016. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is anya az ilyen. De nem baj, a barátnőd felnő hamarosan és az anyja is azt fogja kapni tőle, amit megérdemel. Az elkényeztetett kishercegnő sem fogja szeretni.
2016. aug. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!