Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írtatok bakancslistát 30 éves...

Írtatok bakancslistát 30 éves korotok előtt?

Figyelt kérdés
Írtatok olyan listát, hogy mit akartok megtenni még 30 éves korotok előtt? Mik voltak ezek a dolgok?

2016. aug. 20. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetkó

külföldi nyaralás

2016. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Azok az országok, ahol járni szeretnék. 21/F
2016. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Számomra az élet nem versenyfutás és nem teljesítmény.
2016. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Úgysem lenne rá pénzem, aztán már 28 vagyok.
2016. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez baromság. Mindig azt csináltam amit akarok, nem kell semmilyen lista. Ha épp holnap arra vágynék hogy Afrikába mehessek, akkor holnap elindulnék... ilyen egyszerű az én életem.
2016. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát így konkrétan nem írom le és nem is írtam le soha, de van pár dolog amit szeretnék csinálni. Például el akarok mennia barátommal nyaralni kettesben, cosplayezni akarok egyszer, készíteni egy életnagyságú kardot a skyrimből, venni egy "ételnek való" egeret az állatkereskedésből és vagy tartani vagy szabadon ereszteni...Persze vannak még dolgok, de mondjuk az nem bakancslistás dolog hogy szeretnék jó állást, meg családot...igazából az elsőket se hívnám így. Csak dolgok amiket egy ideje nagyon meg szeretnék csinálni de nem lesz semmi ha mégse sikerül. Mondjuk még abban a 11 évben amim van mielőtt 30 leszek sok minden változhat:D
2016. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én igen. Összeírtam, hogy milyen bakancsokat akarok. Egy kényelmes túrabakancsot, egy acélbetéteset a ház körüli munkákhoz, egy téli bakancsot amiben nem fagy le a lábam. Sajnos elég nehéz olyan bakancsot találni, ami mindezt egyben tudná.
2016. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem. pénz és idő nélkül úgyse tudom megvalósítani. Na most munka mellett se pénzem se időm.. pénz elmegy 1 az1ben megélhetésre/lakhatásra, és ezért cserébe napi 8-12 órát rohadok a melóhelyen.
2016. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!