Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiatalok, akik...

Vannak olyan fiatalok, akik szeretnek verseket írni? Ti írtatok már verset?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáltam de nem mindig jött össze. Voltak amik jól sikerültek voltak amik kevésbé. Sajna valahova eltűntek. Most megint szeretném elkezdeni, de nincs ihlet. Néha csak úgy spontán jönnek a rímek, de egy épkézláb verset nem tudnék már összeszedni..


17/f

2015. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írtam egy-két malacverset, volt olyan is, hogy személyhez szólót. :D
2015. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én szeretek verset írni és olvasni is másokét.
2015. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én aktívan írok verseket. Idén májusban kezdtem, igazából csak poénból, azonban meglepődtem magamon, hogy mennyire gördülékenyen jönnek a rímek, és a sorok szótagszáma is mennyire illeszkednek egymáshoz. Mindig arról írok amit gondolok, illetve amit érzek. Nem szeretem a sablonos tájverseket, ünnepverseket, altatókat, meg a nagyon nyálas szerelmes verseket. A verseimben én magam vagyok benne, szerintem ez a lényeg. Mások visszajelzéséből mindig azt veszem ki hogy nem csinálom rosszul, nem egy ismerősöm mondta például, hogy semmivel nem különbek a verseim a nagy költőéktől, ami számomra nagyon jól esett, illetve ösztönzött arra, hogy folytassam az írást.

18/F

2015. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvashatsz verseket, és felteheted a tieidet.

2015. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen, el is indultam vele tehetségkutatón, csak hát... 8-ra mentem vidékről, 5 körül keltem hogy felérjek időben... s este fél 9-kor kerültem sorra, előző nap délután dolgoztam este fél11-ig... s hajnali 1 körül értem haza... szóval nem igazán sikerült jól az elszavalása, de a zsűri kedves volt nagyon, nagyon monotonon adtam elő az volt a baj... mérges is voltam magamra mert nem gyakoroltam eleget... több versem van, s mostanában is tervezek egy újat írni:)
2015. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 vagyok 17/F :)
2015. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!