Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nem dolgozó fiatalok nem...

A nem dolgozó fiatalok nem zavar titeket?

Figyelt kérdés
Pl sulinak vége rá 1évre sem dolgozik "nincs munka" címszóval és otthon ül fekszik csavarog. Engem pl tök zavar mert én is elmennék erre-arra de saját magam miatt is el kell menjek dolgozni. Ti nem vagytok ilyen irigyek?
2016. jún. 30. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, nem az én kontómra lopja a napot.
2016. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem irigylem őket. Jó munkám van, szeretem, nem nyűg bejönni. Beosztom a napjaimat és a hétvégéimet, hogy mindenhová el tudjak menni ahová akarok. S mivel dolgozom senkihez nem kell odakuncsorogni, hogy adjon már egy kis pénzt egy fagyira. :D

Engem az zavart egyszer, amikor mentem le Budapesten az egyik aluljáróba, ott a pályaudvar környékén - egyszer volt, nem vagyok pesti - és egy velem egykorű színes göncökbe öltözött kölyök odakuncsorgott hozzám, hogy kérjen pár forintot. Na mondom mi a #&@?! Ennek nincsenek szülei? Mi a fenét keres itt? Jó aláírom, hogy lehetnek fiatal hajléktalanok, árvák, de az a kölyök nem úgy nézett ki, mint aki annyira szegény lenne. Füles lógott a nyakából, színes márkás ruhák, karkötők, napszemüveg, swag sapka a fején. :D Legalább az anyjától kéregetne, nem random járókelőktől.

Na ezt nem irigylem. :D

2016. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Engem "pl tök zavar" a nyelvhelyessegi problemaktol hemzsegő írás, mint a tied is. Nem is elemzem, mert ramenne a fel napom.
2016. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én teszek rá, legalább nem vette el előlem a munkát. Amit utálok ebben, hogy sír a szájuk, meg látványosan irigykednek, ha el tudok menni valamilyen programra vagy veszek magamnak egy ruhát. Hát cseszd meg, senki nem mondta, hogy ne keress magadnak munkát.
2016. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Én is voltam diák. Volt, hogy nyári munkáztam. Volt, hogy pihentem. Majd ha felnőttek lesznek, akkor ők is dolgoznak nyáron majdnem végig :)
2016. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. ha nem lenne muszáj én se dolgoznék. Az én életemben a munka csak kényelmetlenség, kötelező rossz...
2016. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

nyilván ha az én gyerekem lenne,akkor ez nem lenne opció.

szerintem vagy tanul az ember,vagy dolgozik. más opció nem nagyon van. a tanulást megértem,hogy legyen jó végzettsége és később jó munkája..mellette biztosan nem zaklatnám,hogy dolgozzon(feltéve ha nem 10. éve végzi a 3 éves egyetemet).

de ez tényleg nem opció,hogy nem tanul egy éve és nem is dolgozik. ennyi idő alatt ki tudott volna tanulni egy egyszerűbb szakmát is,hogyha tényleg nem talál munkát.


de hogyha egy idegennél látom ezt, az nem nagyon érdekel, ő baja és azoké,akik eltartják. mert őt bizony nem az állam tartja el,a tb-t sem fizetik neki, meg úgy konkrétan semmit. szóval nem nagyon hatna meg, nem az én adómból élne,hanem a szülein élősködne.

2016. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovács ferencz válasza:
Tévedés barátaim ha nevezhetlek így? Mindenkit kell, hogy zavarjon, hogy miért is van ez? De szóvá kell tenni mert van megoldás ehhez hasonló problémákra is. Állandóan említem az emberi jogokat. Vajon miért hozott a (gólya néni a világra) Hass,alkos,és gyarapíts Csak ez mind folytatódik az iskolai-szülői és a civil életben! A vallás tanításáról nem is beszélve. Kik is ezek az országunk vezetői? Ő szégyenük és a miénk is a XXI.sz-ban
2016. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kovács ferencz válasza:
El kell fogadnunk de nem az ő hibájuk.A nevelés hiánya mindenkinek az orrára írható! Szégyelhetjük magunkat főleg a vállaSZTOTJAINK!
2016. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!