Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez helytelen, tiszteletlen,...

Ez helytelen, tiszteletlen, haragra okot ad?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok egy helyen egy hónapja. A munkatársak szerveztek egy vacsorát, meghívtak engem is, mondtam hogy elmegyek. De annyira fáradt, álmos, bágyadt vagyok, hogy nem tudnám magam jól érezni, csak erőlködés lenne az egész így nem mentem.

A főnök csak a munkahelyi telefonszámot adta meg, az ő számát nem ismerem, így nem tudtam értesíteni hogy nem megyek. Ő hívott fel a megbeszélt időpont után, hogy mi van. Én az igazat nem mertem megmondani, mert átlátszó kifogásnak tűnhet, holott tényleg igaz, így hirtelen azt mondtam rá, hogy találkoztam egy barátnőmmel és sokáig beszélgettünk. Zavaromban mondtam ezt.

A kérdésem az, hogy ilyen esetben ez nagy tiszteletlenség, szemétség tőlem, hogy nem mentem el? Ez becsapásnak számít? Haragszanak majd rám?

Mi a véleményetek?



2016. ápr. 23. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki fogják bírni. Annyira nem érdekled őket.
2016. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindenesetre így szerintem nagyobb bunkónak tartanak, mintha az igazat mondtad volna, hogy nem érzed jól magad, felhívni meg nem tudtad, de ez a főnöködön múlik,hogyan fogadja
2016. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!