Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ted Bundy-nak volt egy lánya?

T. Helga kérdése:

Ted Bundy-nak volt egy lánya?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy feleségül vett egy nőt,de az most a nő lánya volt,vagy a közös gyermekük?

2016. febr. 28. 16:14
 1/6 anonim válasza:
3%
Nem, nem volt lánya. Az a felesége volt :)
2016. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. Illetve van. A lány körülbelül 26 éves most, de Bundy halála után a felesége, Carole megváltoztatta a saját és a lányuk nevét is, majd elvonult a média elől. Azóta semmit nem tudunk róluk.

Itt egy családi kép:

[link]



Tednek egyébként volt egy nevelt lánya is mielőtt kiderültek a gyilkosságai. Bár Liz Kloepfer, az akkori barátnője nem volt a házastársa, attól még ő nevelte a nő lányát.

Róluk itt egy közös kép:

[link]

2016. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Gondoltam hogy a sajátja,de nem voltam benne biztos! :)
2016. aug. 23. 14:30
 4/6 anonim válasza:
100%
Illetve az unokája régen TikTok sztár volt. Amikor készített erről videót, családi képeket mutatott stb. akkor elkezdtek utána nyomozni, ezért már csak instán van fent.
2020. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, erről nem is tudtam. #2 vagyok.

Elküldöd az instáját? Köszi!

2020. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltam a lányról a videót youtube-n, sajnos kamu. Az egyik kép amit mutat a, ahol Ted egy szőke nővel van, nem a nagyanyja legjobb barátnője, hanem egy sokkal régebbi ismerőse. A kép még jóval azelőtt készült, hogy Bundy-t lecsukták... De szép próbálkozás volt a csajtól.
2020. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!