Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon beteges?...

T. Helga kérdése:

Szerintetek ez nagyon beteges? (több lent)

Figyelt kérdés
Másokkal ellentétben én nem utálom a gyilkosokat,sorozatgyilkosokat....hanem imádom őket! És az egyikbe bele is szerettem...Ted Bundy-ba...igen,abba a Ted Bundy-ba...először nekem is furcsa volt,de...most már ezt nem érzem...gyilkos gondolataim vannak,és...verseket írok,de ilyeneket...tudom,hogy furcsa,de ez tényleg nagyon az?

2015. szept. 23. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
nem beteges mivel meg nem toltotted be a 14-et (magyaran mondva taknyos vagy) :D
2015. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt te honnan veszed? :D de amúgy tényleg még csak 12 vagyok :D de valahogy ezt olyan komolyan érzem...
2015. szept. 23. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Mi vonz Ted Bundy-ban? :) Nem félnél tőle, ha vissza tudnál menni az időben és mondjuk találkoznál vele, akkor téged is bántana?
2015. okt. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

ha a hétköznapi életedben nem zavar akkor egyszerű játék.

akkor van gond ha kihatással van a hétköznapi életedre a fantáziálgatás.

2015. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ted valahogy húz maga felé,nem tudom megmondani a pontos okot,hogy miért szerettem belé,de nem,szerintem nem félnék.Tudom,hogy volt egy nagyon kedves énje,csak ezt nagyon kevés ember vette észre,és a tettei ellenére nagyon is okos ember volt!nem hat ki az életemre,csak az én kis álom világomra van nagy hatással...mindig Ted-es álmaim vannak!
2015. nov. 17. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopatákra ez jellemző, hogy nagyon megnyerően tudnak viselkedni, karizmatikusak, gyakran kiemelkedő intelligenciájúak. De éppen ezzel tévesztik meg a (naivabb) áldozataikat! Nemrég találtam egy könyvet a témáról, ha érdekel, itt a linkje: :)

[link]

2015. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. nov. 29. 17:14
 8/9 anonim válasza:
Ugyanez van velem is... Lehetetlen leírni milyen érzés. Persze ez még csak 2015-ben írtad, szóval már lehetsz 17. Durva.
2020. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit beteges. Egyszer kétszer én is belefutok ebbe. Eszembe jutott, hogy tiniként én is beleestem pontosan Ted Bundyba de mellette volt még egy pár. Ted Bundy meggyőző volt. És nem is nézett ki rosszul. Nem is a tettei miatt lehet vonzó hanem ahogy kinéz. Ez eléggé becsapós. Ezért is volt annyi női áldozata egyszerűen a megnyerő személyisége és külleme miatt a nők jobban bíztak benne.
2021. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!