Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire beteges, hogy egész...

Mennyire beteges, hogy egész nap GYK-t nézegetem?

Figyelt kérdés

Ez megy már egy éve. Reggel felkelek ez az első, Amikor hazajövök a munkából alvásig fent vagyok.

Más is van így, vagy csak én vagyok ennyire nem komplett. :D


2014. dec. 26. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is rákattanok néha de azért tudni kell hol a határ! A monitor az egy vakablak!
2014. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En par honapja kaptam ra de nagyon, nem beteges eggyaltalan csak annyira mint a tobbi fuggoseg. De eltudnek kepzelni fejleszteseket es akkor megjobban befuggnem.
2014. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem beteges,ha ez örömet okoz,de ha nagyon egyedül érzed magad,inkább sportolj,ismerkedj.
2014. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ismerkednék, de rám úgy se kiviácsi senki. Kerékpározni szoktam, de azt is egyedül. Télen meg nem jó, tönkreteszem az ízületeimet.

2014. dec. 26. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:

"Úgyse kíváncsi senki"--ha így állsz hozzá....

Biztos érdekes ember vagy a magad módján,csak meg kell találni a megfelelő körödet,ami téged érdekel,és találkozhatsz más olyan emberekkel is,akiknek szintén veled azonos a "becsípődésük" és velük eszmecserét folytatni.

Ha ez valamilyen sport,akkor továbbra is azt javaslom nézegess sportklubokat ahová többen járnak,és ha teheted iratkozz be kezdő

edzésekre.

Ha művészet akkor vannak olyan jellegű klubok is.

Neten tucatszám vannak ilyen csoportok(pl.facebook)amik egy téma kedvelőit gyűjtik össze,időnként meetinget is tartanak.

(télen sportolás,ízületek tönkretevése,hát..nekem akkor már nincsenek vagy nagyon rozogák lehetnek,mivel jégkorongozom.(érezd az iróniát))

2014. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én van, h hetekig nem gyk-zom, de ha egy bizonyos (akármilyen) problémám van tuti szetnezek itt is es kérdéseket is gyakran teszek fel.

Ami a "magányodat" illeti, tenyleg járj olyan helyre, ahol hasonlo emberek fordulnak meg, mint te! Pl ha szakmailag szeretnél szelesebb ismeretségi korre szert tenni, ajánlom a meetuo.com-ot. Vagy szervezett kirandulasok. Vagy ha hivo vagy ifi csoportok a templomban, stb stb stb

2014. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meetup.com csak elirtam
2014. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább találj valami más olvasnivalót az interneten.A GYK-ken sok esetben nem a megfelelő választ kapjuk a kérdéseinkre (félrevezető),ráadásul nem azok a személyek válaszolnak akik (járatosak) ezzel foglalkoznak és a feleletek többsége tele van személyeskedéssel.Ha a kérdésekre kapott válaszokat olvasgatod csak egész nap akkor tényleg beteg leszel (elbutulsz)!
2014. dec. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!